GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-12-2020 17:27   Güncelleme : 27-12-2020 17:27

Son Trendler Çantasız Çıkmam Abi

Çantasız dışarı çıkmayan erkekler için son trend çanta modelleri. Hangi çanta modelleri ne için kullanılır?

Son Trendler Çantasız Çıkmam Abi

Elinizde cüzdan, cebinizde telefon olunca rahatsız mı oluyorsunuz? Arka cebe koyduğunuz cüzdan, oturduğunuzda sizi rahatsız mı ediyor? Çözümü kolay. Size dışarı çıkmaktan tutun, işe giderken kullanabileceğiniz çok özel çanta önerilerimiz var.

Son günlerde trendler erkeklerin çanta kullanımına önem verdiği gösteriyor. Çünkü erkeklerin çoğu, yanında taşıması gerektiği cüzdan, telefon gibi araç ve gereçlerini, kot ceplerine koyduklarında ciddi sıkıntı yaşıyor. Eğer, siz de bu sıkıntılardan muzdarip oluyorsanız, kullanışlı, bir o kadar da şık olan üç çanta modelini kullanmanızı öneriyoruz.

Postacı Çantası

İlk olarak, son günlerde erkeklerin oldukça sık tercih ettiği “postacı çantası” diye anılan model, hem tarzı ile hem de kullanış rahatlığı ile göze çarpıyor. Deri ve kumaş tarzda bulabileceğiniz modelin, deri tarzının daha çok tercih edildiğini unutmayın, Yaz – kış kullanıma uygun deri model, geniş ve uygun derinlik açısı ile gözünüze de hitap ediyor. Küçük bir kitap, cüzdan ve telefonunuzu koyabileceğiniz uygun tarzda olan “yandan tek asmalı” dediğimiz “postacı çantası” gerçekten postacıların çantaları baz alınarak, topluma kazandırıldı. Böylece hepimiz postacı olmasak da, çanta tarzı ile pencerede postacı bekleyen teyzeleri heyecanlandırıyoruz.

Sırt Çantası

“İşe giderken ne tarz çanta kullanmalıyım” diye soruyorsanız. Size ne tarz bir işe gittiğinizi sormak isteriz. İlk olarak, spor sektöründe çalışıyorsanız, sırf çantası dediğimiz modeller sizin için vazgeçilmez olmalı. Bu tarz çantalar, oldukça farklı modellerde üretiliyor. Size önerimiz, sırf çantası alırken, ortopedik olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde, sırf ağrılarınız baş gösterebilir. Özellikle sırf çantalarına eklenen “laptop” bölmesi, yanınızda bilgisayar taşıyorsanız, sizin için alternatif bir seçenek olarak görülmeli. Sırf çantaları, el çantalarından daha sağlıklı bir tarz. El çantalarında, ağırlık vücuda dengesiz dağılmakta, iskelet sisteminiz sağlıksız bir baskı altına giriyor. Ancak, sırf çantası ile ağırlık tek merkeze toplanmakta ve iskelet sisteminize dengeli bir ağırlık baskısı uygulanıyor.

Bond Çanta

“Spor benim işim değil, evraklar, toplantılar derken gün bitiyor” diyenlerdenseniz çanta sektöründe popülaritesini hiç kaybetmeyecek bir çanta modelini size öneriyoruz. “Bond çanta” modeli. Bu tarz çantalar, sizi daha ciddi ve daha başarılı bir iş adamı olarak göstermede önemli rol oynuyor. “Bond çanta” modeli, sert dış yapısı ve şifreli açılan özelliği ile sizi oldukça gizemli ve daha çok işinizin adamı olduğunu gösteriyor. Bu sebeple, toplantılar, banka görüşmeleri, evraklar dolusu işleriniz var ise, bu tarz çantalar tam size göre.

Erkekler için bu üç model, oldukça kullanışlı ve rahat, ister işe gidin, ister arkadaşlarınızla buluşmaya, size önerdiğimiz üç en popüler çanta tarzı, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kapasitede.