EKONOMİ
Giriş Tarihi : 07-12-2020 22:20   Güncelleme : 07-12-2020 22:20

Anket Doldurarak Gerçekten Para Kazanılır Mı?

Anket Doldurarak Gerçekten Para Kazanılır Mı? Anket doldurma sistemi ile para kazanma siteleri gerçek mi yoksa yalan mı?

Anket Doldurarak Gerçekten Para Kazanılır Mı?

Anket doldurma olayını bir merakla çok öncelerden tecrübe ettiğim için, sizin de bu hataya düşmenizi istemiyorum. Kayıt olmadığım, denemediğim anket sitesi kalmamıştır. Bu işin ne kadar saçma sapan olduğunu fark etmem geç olmadı.

Anket doldurarak para kazanma olayı gerçek mi?

Günde 4$’dan 6 anket doldursanız ayda 720 $ kazanmanız içten bile değil! Nedense kazançlar hep dolar üzerinden. Sanki maaşımızı dolarla alıyoruz. Böyle saçma sapan şeylere inanmayın artık. Birçok sitede anket doldurarak internetten para kazanma konulu yazılar aldı başını gidiyor. Hala da bu anket sektöründen ayda binlerce TL’yi cebine koyacaklarını düşünenler var. Anket sitesi isimlerinin yer aldığı setler internetten para kazanma sektörünü karalamaya devam ediyor. Anket rehberi, anket listesi, anket siteleri gibi kolay yoldan zengin olma vaatleri veren ürünler tam anlamıyla bir hayal kırıklığı yaşatıyor. Siz bu setleri alarak ve set içindeki anket sitelerine kayıt olup anket doldurarak para kazanmayı beklerken; bu ürünleri satanları zengin ediyorsunuz haberiniz yok.

Bunun yerine daha gerçekçi bir para kazanma yolu verelim. Eğer yabancı diliniz varsa mesela İngilizce biliyorsanız İngilizce yazı yazarak para kazanma yazımızı mutlaka okuyun. 

Üstelik bu anket sitelerine internetten kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece ufak bir araştırma o kadar. Büyük kazanç umutlarınız varsa anket doldurma konusunu bir daha düşünün. Sürekli dolandırılan insanların gözü tek bir şeyi görüyor: Kolay para kazanmak. Bunu fırsat bilen, kafası sadece sahtekârlığa çalışan kişiler de hemen bu tarz ürünler çıkartıp insanların duygularıyla oynamaktadır. Sizler bu yazıyı okurken kim bilir kaç bin kişi anket doldurarak para kazanma tuzağına düştü gelin siz düşünün. Neden anket doldurarak internetten para kazanamazsınız diyorum maddeler halinde anlatsam sanırım daha iyi olacak:

Çoğu anket sitesi nakit para vermez. Puan karşılığında hediye çeki teklif ederler.

Ödül kazanmak hiç de kolay değildir. Puanlar damla damla birikir.

Harcayacağınız zamanın haddi hesabı yoktur. Başarılı olmak için zamanı verimli kullanın.

Anketlerin çoğunu asla tamamlayamazsınız. İlk birkaç sorudan sonra “üzgünüm, bu anket size göre değil” yazısını görünce, sadece bir güzel söversiniz.

Daha kötüsü de var. “Üzgünüm yanıt vermekte geç kaldınız” Ne demek geç kaldım yaa? Daha soruyu okuyamadım, ne geç kalmasından bahsediyorsun?

Her gün mailinizi kontrol edersiniz anket gelmiş mi diye ama nerde?

Bazı şirketler kayıtlı kullanıcıların gerçek olup olmadığını bilmek açısından telefon numarası aktifleştirmesi ister. Eğer telefon numaranızı profilinize girmezseniz size ne anket gelir ne de başka bir şey. Bütün bilgilerinizi doldurmazsanız mailinize anket falan gelmez.

Anket geldi diyelim. İlk başlarda birkaç tane anket gönderirler sonra ayda bir tane anca. Siz de puanları tamamlayamadığınız için para da kazanamazsınız.