EKONOMİ
Giriş Tarihi : 07-12-2020 15:47   Güncelleme : 07-12-2020 15:51

İngilizce Yazı Yazarak Ek Gelir Elde Etmek

İngilizce Yazı Yazarak Ek Gelir Elde Etmek ve para kazanmak için yapılması gerekenleri yazdık.

İngilizce Yazı Yazarak Ek Gelir Elde Etmek

Belki de bugüne kadar birçok defa bloglarla para kazanma girişiminiz oldu ve başarısızlıkla sonuçlandı. Gözlemlediğim kadarıyla bunun en önemli sebeplerinden birisi sadece Türkçe içerikte yayın yapmak. Eğer ki en az orta seviyede İngilizce bilgisine sahipseniz, Hubpages sistemine katılıp kısa makaleler, ürün tanıtımları yazarak düzenli para kazanabilirsiniz ve bu para kesinlikle Türkçe içerik yazarak kazanmaya çalıştığınız paranın kat kat fazlası olacaktır. Şimdi temel olarak bu sistemin özelliklerine bakalım:

İngilizce yazı yazarak para kazanmak çok zor değil!

Hubpages revenue share sistemi yayınladığınız yazılara kendi Google Adsense ve Amazon Affiliate program ID’lerinizi eklemenize izin veriyor. Burada %65 sizin, %35 hubpages ID’leri kullanılıyor. Yani %65 gelir hep sizin.

Sistem SEO teknikleri uyguladığı için, yazılarınız hızla Google, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında indeksleniyor.

Hubpages ile affiliate link sistemini kullanarak, kendi yazmadığınız yazılara link vererek, ziyaretçi çekerek de para kazanabilirsiniz.

Ayrıca getirdiğiniz her üyenin yayınladığı yazılarda da %10 oranında sizin Google Adsense ve diğer reklamlarınız gösteriliyor.

Hubpages’de özellikle Amazon’da satılan ürünlerin detaylı inceleme yazılarını yazarak büyük paralar kazanabilirsiniz.

Ben birden fazla kullanıcı adı altında bugüne kadar 250′den fazla yazı yayınladım bu sistemde. Yayınlamaya da devam edeceğim, çünkü yazdıkça daha fazla para kazanıyorum. Sadece yazı yazarak, evde para kazanmak harika bir duygu...

Evde yapabileceğiniz birçok ek iş türü bulunuyor. Evde yemek tarifi yazarak para kazanmak da mümkün. Yazımızı inceleyin...