GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-06-2020 19:19   Güncelleme : 01-06-2020 19:58

Sevgililer Günü İçin El Yapımı Romantik Hediye Önerileri

Sevgililer gününde sevgilinize el yapımı romantik bir hediye verin. Sevgililer günü romantik hediye önerileri listemize mutlaka bakın.

Sevgililer Günü İçin El Yapımı Romantik Hediye Önerileri

Hali hazırda, sevdiğinizle geçirdiğiniz her günü size özel görebilirsiniz. Sevgililer Günü’nü, para tuzağı ya da sıradan bir gün olarak kabul edebilir ve ya da Sevgililer Günü ile ilgili aklınıza gelebilecek her türlü klişenin yana yakıla savunucusu olabilirsiniz. Yine de gelin bugünü, sevdiğiniz kadını mutlu etmek için bir şans olarak görün ve onu biraz olsun şımartmayı deneyin.

Sevgiliniz bu tip günlere önem vermiyor gözükse dahi önemsiyordur, ki ne kadar aşmış olursa olsun nihayetinde, o da bir kadındır. Sevgililer Günü’nde alacağınız hediye, sevgiliniz nazarında Ruh öküzü mü, yoksa ruh ikizi mi olacağınızı tayin edebilir. Bu nedenle “Bastırırım parayı en iyi sevgili ben olurum!” demeyi aklınızdan bile geçirmeyin, aşkınız için biraz emek verin ve azıcık da romantik olun.

sevgililer günü hediyesi

Sevgili Karnesi

Sevgililer Günü’nde aşkınıza, nasıl bir sevgili olduğunu özetleyen bir karne verebilirsiniz. Bu onu çok mutlu etmekle kalmayacak, emsallerinden farklı olduğunu da hissettirecektir. Değerlendirme konularına, “aşk”, “sevgi”, “saygı”, “sadakat” gibi esaslı başlıklar yazmakla başlayıp, “gülücük”, “öpücük”, “dırdır”, vb. başlıklarla sonlandırmanız eğlenceli anları beraberinde getirecektir.

sevgililer günü hediye önerisi

Seni Seviyorum Çünkü

Kadınlar neden, niçin temalı ayrıntılara bayılırlar. Siz onu sebepsiz yere sevdiğinizi düşünürsünüz ki bu samimi bir şeydir aslında. Kadınlar ise bir gün mutlaka “Beni neden seviyorsun?” sorusunu, size yöneltecektir. Siz de kendinize güvenin ve kalp şeklinde keseceğiniz kağıtlardan ya da bir iskambil destesinden faydalanarak “Seni Seviyorum Çünkü” isimli bir kitap oluşturun. Aralara size özel fotoğraflarınızdan eklemeyi de ihmal etmezseniz, kadın kadına konuşmalarda isminizin sıkça anılması garantilenecektir. Tabii ki, iyi şekilde!

Yemek de Yaparım, Hediye de

Mutfakla aranız pek iyi olmayabilir fakat çabalamanız bile önemlidir. Sevgililer Günü adamı olarak elinizi taşın altına sokmanız şart. Öncelikle, yapabileceğiniz tipte yemek ve atıştırmalıklar hazırlamalısınız. Sadece sizin değil, kadınların da kalbine giden yol mideden geçer; tabii, yemekleri siz yapmışsanız! Ardından evinize yakın bir mekana ihtiyacınız var. Deniz kenarı ya da manzaralı bir binanın çatısı enfes olur. Biraz gözlerden uzak olursa ne ala. Size yönelik bakışlara aldırış etmeyen bir yapınız var ise gözler önünde de olabilirsiniz, bu tamamen size kalmış. Biraz yemek, romantik bir müzik ve siz… “Daha ne olsun!” diyebilirsiniz ama tüm bu çabanızı, el yapımı bir takı ile taçlandırmanız da şart; sizi anlatan bir kolye ile mesela. Tüm bunlar sonunda kadınınız artık mutlu, siz ise sevgiler gününün hakkını verdiğiniz için gururlu ve huzurlusunuz. Tebrikler!