İş İlanları
Giriş Tarihi : 30-03-2019 22:57   Güncelleme : 06-04-2019 14:43

Hastanelere Çok Sayıda Personel Alımı Yapılacak

Özel ve kamu hastanelerinin yanı sıra çeşitli tıp merkezlerine hastane personeli alınacak. Şartlar ve başvuru haberimizde.

Hastanelere Çok Sayıda Personel Alımı Yapılacak

Özel hastanelere, tıp merkezlerine ve kamu hastanelerine çok sayıda hastane personeli alınacaktır.

Alım yapılacak kadrolar ve detayları şu şekilde:

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan kadro bilgileri şu şekilde;

Hasta Bakımı Teknisyeni kadrosu için 4 personel alım ilanı, Hasta Danışmanı kadrosu için 2 personel alım ilanı, Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi kadrosu için 109 personel alım ilanı, Hasta Refakatçisi kadrosu için 2 personel alım ilanı, Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosu için 198 personel alım ilanı, Hasta Ve Yaşlı Refakatçisi kadrosu için 1 personel alım ilanı, Hastane Hizmetlisi kadrosu için 3 personel alım ilanı, Klinik Destek Elemanı (Hastane) kadrosu için 1 personel alım ilanı, Temizlik Görevlisi (Hastane) kadrosu için 10 personel alım ilanı yayımlandı.

Hangi şehirlerde alım yapılacak?

İşkur üzerinden yayınlanan ilana göre Antalya, İstanbul ve Ankara’da alımlar olacak. Toplamda 109 personel alımı yapılacaktır.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK

Söz konusu personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklar. 

İlana başvurular için adaylar öncelikle ilanın yayımlandığı kariyer sitesine üye olacaklar. Daha sonra alımlar için yayımlanan ilan metnine ulaşacak olan adaylar kendilerine uygun pozisyonlara üyelikleri aracılığıyla başvurularını yapacaklar. 

İlanlara başvurmadan önce sağlanması gereken şartlar:

İlanlara başvuru yapacak adayların Türk vatandaşı olması gerekiyor. Bunun yanında kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak en önemli özel şart.

İşkur resmi sayfası üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.