İş İlanları
Giriş Tarihi : 04-11-2018 10:41   Güncelleme : 04-11-2018 10:41

Galoş Paketleme İşi İle Kazanç 1500 TL

Evde galoş paketleme ek işi ile birlikte sizler de ayda 1500 TL'ye kazanabilirsiniz. Bu iş ev hanımları, öğrenciler ve işsizler için uygundur.

Galoş Paketleme İşi İle Kazanç 1500 TL

Evde galoş paketleme işi ile sizler de hem mutfak bütçesine katkıda bulunabilir hem de evde ek iş sahibi olabilirsiniz. Özellikle büyük şehirlerde evde ek işler giderek popüler bir hal alıyor, bu akım Anadolu şehirlerine doğru da yansımaya başladı.

Evde gelir elde etmek isteyen ev hanımları, öğrenciler ve işsizler için firmalar eve iş yollamakta ve parça başı ödeme yapmaktadırlar.

Galoş Paketleme İşi Nedir?

Kurumsal firmalarda hijyenik ortamın sağlanması için alınan önlemlerden biri olan galoşlar, son yıllarda li kça geniş bir alanda kullanılıyor. Bu durum, galoş satışı ve kullanımı işlerini yükseltti. Böylece galoş üretimi ve satımı yapan firmalar, galoşların paketlenmesi için ihtiyaç duydukları iş yükünü, evde ek iş yapmayan insanlarla paylaşmaya başladılar.

Galoş paketleme, li kça kolay bir iştir. Teknik bir bilgiye ihtiyaç duymadan yapılabilir. Firma, kaç paket yapılması gerektiğini ve her pakette kaç galoş olması gerektiğini önceden bildirecektir. Bundan sonra, firmanın adrese göndermiş li ğu galoşların gruplara ayrılması ve düzgünce paketlenmesi gerekir. Önemli olan nokta şudur: firma yirmi bine ulaşabilecek miktarlarda galoşun paketlenmesini talep edebilir. Belirlenmiş teslim tarihine kadar işin bitirilebilmesi için, hızlı ve programlı çalışmak gerekir. Bu işi yaparak, ayda 1800 TL.’ye kadar ek gelir elde edebilmek mümkündür.

Evde ek işleri kimler yapabilir?

Bu tarz işler sigortalı bir işi olmadığı için vaktinin büyük bir çoğunluğunu evde geçirenler için uygundur. Firmalar için verdikleri bu işler, li kça önemli.

Firma, işi verdiği kişinin çalışmasından iyi sonuç alamadığında, kendi işlerini sürdürebilmek konusunda sıkıntılar yaşayabilir. Bu yüzden, deneyimli ve iş için ayıracak zamanı yüksek olan kişilerle çalışmayı tercih ederler.