KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 10-04-2018 17:24   Güncelleme : 25-08-2018 17:24

Yeni Tarihli Sürükleyici Film Önerileri

Yeni vizyona girmiş, yeni tarihli film önerileri. En çok izlenen ve yorum alan film listeleri.

Yeni Tarihli Sürükleyici Film Önerileri

Kış sezonunun yaklaşmasıyla birlikte vizyona yeni girecek olan yerli ve yabancı filmler de yavaş yavaş belli olmaya başladı. Hollywood filmleri yeni sezonda adından çok söz ettirecek, yerli filmler arasında da sağlam kadrolu filmler yer alacak.

Yerli filmlerde özellikle Şahan Gökbakar’ın efsane karakteri Recep İvedik yeni sezonda 6. Filmiyle karşımıza çıkacak. Bu anlamda birçok web sitesi filmin fragmanını şimdiden takip ediyor.

bizlere neler sunuyor?

Piyasada elbette birçok film sitesi var. Fakat bunların arasında kaliteli olanlarına bakarsak bir elin parmak sayısını geçmiyor. Filmizle35.com içerisinde düzenli kategoriler bulunuyor, filmlerde konularına göre bu kategoriler arasında sergileniyor. Film izlerken sizleri boğan reklamlar bulunmuyor bu sayede film keyfiniz yarıda kalmıyor.

Yaz filmleri neden tercih edilmiyor

Yaz aylarıyla birlikte film sektöründe de ciddi bir yavaşlama söz konusu. Hem film sayısında hem de sinemaya giden izleyici kitlesinde büyük bir düşüş söz konusu. Bunun nedenlerine kısaca bakacak olursak:

  • Yaz aylarıyla birlikte film sektöründe yer alan firmalar konularını daha hafif olarak tasarladığı için film kalitelerinde düşüş yaşanıyor.
  • Havaların ısınmasıyla birlikte insanlar kapalı ortamlar yerine açık havada dolaşmayı tercih etmektedir.
  • Yaz filmlerindeki kadroların insanları tatmin etmemesi
  • Yaz filmlerindeki konuların kış aylarına göre çok daha hafif kalması, insanların bu konuları izlemeyi tercih etmemesi

Bir film sitesi içerisinde kullanıcılar yeni vizyona giren filmleri bulmakta problem yaşayabilirler. Bu durum site kaynaklı olmayıp, kaynağın henüz internette bulunmamasındandır.

Filmlere yapılan yorumlar ve verilen puanlar neticesinde filmizle35.com üzerinde en çok beğenilen, en çok yorum alan filmler gibi listeler de oluşturulmuştur. Bu sayede aklınızda hangi filmi izlesem gibi sorular oluşursa bu listelerden faydalanabilirsiniz.