EKONOMİ
Giriş Tarihi : 09-04-2018 11:28   Güncelleme : 09-04-2018 11:28

Trabzon Seti Satışta Değer Kaybeder Mi

Trabzon seti satarken değer kaybeder mi? Ortalama ne kadar para kaybı yaşanır, yatırım aracı olarak tercih edilmeli mi sorularını yanıtlıyoruz.

Trabzon Seti Satışta Değer Kaybeder Mi

Düğünlerde sıklıkla takılan Trabzon seti gerek görünüşüyle gerekse duruşuyla çoğu kişi tarafından tercih ediliyor. Geleneksel düğünlerde istense de satışta değer kaybeder mi sorusu gelin ve damatları da düşündürüyor.

Trabzon seti nasıl yapılıyor, işçilik var mı?

Trabzon setleri işçilik seviyelerine göre değerlerinde kayıp yaşarlar. Çok fazla taş içeren ve görünüş bakımından da kompleks yapıdaki Trabzon setleri daha düz modellerine göre daha fazla değer kaybı yaşarlar.

Trabzon seti neden alınmalı, neden alınmamalı?

Eğer evlilik aşamasındaysanız ve Trabzon setini uzun yıllar boyunca takmayı düşünüyorsanız bu seti alabilirsiniz çünkü görünüş bakımından li escortkça gösterişlidir. Fakat bir yatırım aracı olarak Trabzon seti almayı düşünürseniz kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Bunun yerine değer kaybı yaşamayan burma bilezik modellerine yönelmelisiniz.

Ortalama değer kaybı ne kadardır?

En az işçiliğe sahip bir Trabzon setinde ortalama değer kaybı %10 - %15 arasındadır. Örnek vermek gerekirse 20.000 TL’ye alınmış bir sette değer kaybınız 2000 – 3000 TL arasındadır. İşçilik arttıkça bu değer kaybı da artar.

NELER SÖYLENDİ?
@
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sizce Bu Sene Kim Şampiyon Olur?