Ek İş İlanları
Giriş Tarihi : 05-03-2017 21:35   Güncelleme : 05-03-2017 21:35

2017 İstanbul Ek İş İlanları

2017 İstanbul ek iş ilanları, İstanbul'da eve iş veren firmalar ve yapabileceğiniz işler.

2017 İstanbul Ek İş İlanları

2017 İstanbul ek iş ilanları hem firmalarla iletişime geçerek hem de kendinizin yapabileceği işleri içeriyor. İstanbul ek iş ilanları için öncelikle ne tür işler yapabileceğinize göz atalım.

Ek iş anlamında en çok eve iş verilen şehirler sıralamasında ilk sırada yer alan İstanbul her sektörden firmayı barındırdığı için aslında evde vakti çok olanlar için büyük bir ekmek kapısı haline gelmiştir. Her sektörden binlerce firma evlere iş dağıtmaya devam ediyor. Sizler de bu işlerden yararlanarak hem ek gelir sahibi olabilir, hem de mutfak masraflarınızı rahatlıkla çıkarabilirsiniz.

İstanbul ek iş ilanları denildiğinde en çok iş verilen alanlardan biri kına paketleme oluyor. Kına paketleme işinde daha çok evlere kiloyla kına gönderiliyor ve bu kınaların katalogdakine uygun bir şekilde paketlenmesi ve süslenmesi isteniyor. Bu iş modelinde daha çok parça başı ödeme sistemi olsa da kilo başına çalışan firmalar da bulunuyor. İstanbul ek iş ilanları içerisinde kına paketleme daha çok bahar aylarında çoğalıyor. Düğün sezonu öncesinde bu tarz işler hem sizi çok yormayacak hem de kolay bir şekilde para kazanmanızı sağlayacaktır. Burada önemli olan konu paketlerin aşağı yukarı eşit ağırlıklara sahip olmasıdır.

Bir başka ek iş imkanı olarak kutu katlama işi örnek verilebilir. İstanbul’da birçok kutu ve karton firması olması sebebiyle hem hediyelik kutular hem de taşıma kutuları yani kolilerin katlanması gibi işler doğabiliyor. Sizler de İstanbul’da kutu katlama işi veren firmalarla bağlantıya geçerek iş yapmaya başlayabilirsiniz. Şu anda bu iş ile uğraşan kişiler günde 3 – 4 saat ayırarak ayda 1200 TL kazandıklarını söylüyorlar. Bu işlerin en büyük artısı evden dışarı çıkmadan yapılıyor olması. Bu sayede hem ev işlerinize yetişebiliyor, hem de bir yandan ek gelir sağlayabiliyorsunuz. İstanbul ek iş ilanları için sadece firmalarla iletişime geçmenize de gerek yok. İstanbul o kadar büyük bir pazar ki sizler de ürettiğiniz ürünleri pazarlama yoluna giderek çok daha büyük karlar elde edebilirsiniz. Kısa bir örnek verecek olursak; sevgililer günü için içerisinde 1000 adet güzel sözün bulunduğu ev yapımı hediyelik kutular 30 – 35 TL’den satılıyor. Bu kutuların maksimum maliyeti ise 5 TL’dir. Gerisini siz düşünün. Bu yüzden İstanbul ek iş ilanları denildiğinde aklınıza sadece eve iş veren firmalar değil aynı zamanda girişimcilik öyküleri de gelmelidir.

2017 İstanbul ek iş ilanları sayesinde sizler de yeni yıla ek gelir elde ediyor şekilde girebilirsiniz. Bunun için yorum bölümünden işi neden istediğinizi, daha önce nerelerde çalıştığınızı, deneyimlerinizden bahseden özet bir yazı hazırlayabilirsiniz. Cep telefonunuzu yazmamanız önemle rica olunur. Bu işlerde daha önce çalışmış kişiler öncelikli olsa da evde gerçekten vakti olan ve bu işe zaman ayırabilecek kişiler olması büyük önem taşır.

İstanbul'da öğrenciler için en ideal evde ek iş fırsatı

Özellikle üniversite öğrencileri İstanbul'da yaşasın veya yaşamasın genellikle İstanbul tabanlı olan web siteleri için içerikler üreterek para kazanmaya başlayabilir. Bunun için sadece Microsoft Word'de düzgün bir anlatım ve dil bigisi ile yazılar oluşturmanız yeterli olacaktır. Sağlık, spor, güzellik vs. aklınıza hangi konuda yazmak geliyorsa veya hangi konuda yazmaktan zevk alıyorsanız o konu üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Bu yolla günde sadece 1 saat çalışarak aylık 300 - 500 TL kazanabilirsiniz.