İş İlanları
Giriş Tarihi : 03-12-2015 22:27   Güncelleme : 13-12-2015 18:32

2016 Pegasus Personel Alımı ve İş İlanları

2016 Pegasus personel alımı, hostes ve kabin memuru alımları, pegasus iş başvurusu ve ilanları.

2016 Pegasus Personel Alımı ve İş İlanları

Pegasus 2016 personel alımı başladı. Farklı pozisyonlarda değerlendirilmek üzere Pegasus’ta iş imkanları ve iş ilanları bulunuyor. Sizler de özgeçmişlerinizle birlikte Pegasus’a iş başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için her birimin farklı şartlarını sağlamanız gerekiyor.

2016 Pegasus personel alımı için departmanlar ve pozisyonlar ise şu şekilde oluştu. Deneyimli- deneyimsiz kabin Memuru başta olmak üzere, Dijital Kanal Yönetimi Uzmanı, İş Güvenliği Uzmanı, Uçak İçi Satış ve Hizmetler Operasyon Elemanı, apron Memuru, Kayıp Eşya Sorumluları, temizlik postabası, atölye teknik memuru, işçi, şoför, engelli personel alanında büyük boşluklar bulunuyor. Sizler de bu 44 kişilik açıkta kendinize yer bulabilirsiniz.

Pegasus firması personel alımı başvurusu için farklı kariyer portallerini kullanıyor. Başvurularını sadece online olarak kabul eden firma şu ana kadar binlerce kişiye iş imkanı veriyor. Daha çok büyük şehirlerin havalimanlarında eksiklikler olsa da tüm iş ilanları için kariyer ve yenibiriş gibi siteler üzerinden güncel ilanlara ulaşabiliyorsunuz.

Pegasus personel alımı hakkında soru sormak ve hangi pozisyonda çalışmak istediğinizi belirten bir yorum yazabilirsiniz.