Ek İş İlanları
Giriş Tarihi : 23-11-2015 21:45   Güncelleme : 12-12-2015 12:45

2016 Evde Yemek Hazırlama Ek İş

2016 evde yemek hazırlama işi, evde ek iş yapmak isteyenler için yemek hazırlama işi.

2016 Evde Yemek Hazırlama Ek İş

2016 evde yemek hazırlama işi şu aralar hanımlar arasında li kça popüler bir durumda. Evde yemek hazırlama ek işi sayesinde siz de ayda 1000 - 2000 TL arasında ek gelir elde edebilirsiniz. 

Normal bir ev hanımının her gün evde yemekler yaptığı düşünülürse ve bu işten bir de para kazanacağı düşünüldüğünde li kça cazip bir fırsat olarak görülebilir. Evde yemek işi yapımında aslında birçok alternatif bulunuyor. Bunda hem firmalar, hem yemek dükkanları, hem pastaneler hem de çalışan aileler için çalışabiliyorsunuz. Biz 2016 Evde Yemek Hazırlama Ek İş yazımızda daha çok firmalar ve çalışan aileler konusuna yoğunlaşacağız.

Evde yemek hazırlama işinde özellikle çalışan aileler ile çalışmak hem sizin için daha kolay hem de daha güvenilir olacaktır. Yorum bölümünden el becerilerinizi, günde kaç öğün çıkartabileceğinizi, nasıl bir şekilde sunum yapacağınızı, hangi saatlerde teslim edebileceğinizi anlatan bir yazı yazarak çalışan ailelerin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Fiyat belirleme ise tamamen öğün sayısına, istenen yemeğin maliyetine ve sizin emeğinize göre değişkenlik gösterecektir. Bir öğün yemek için dahi 15 TL el emeği alsanız 3 öğün için günde 45 TL net kazanç anlamına gelir. Bu da ayda size 1350 TL ek gelir sağlar.

Hangi illerde evde yemek işi yapılabilir?

Bu soru da evde yemek işi yapmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla soruluyor. Eve yemek işi veren firmalar daha çok büyük şehirlerde olsa da, çalışan ailelere yemek hizmeti tüm şehirlerde mümkündür. Çünkü mutlaka her şehirde çalışan aile oluyor ve yemek işlerine yetişemiyorlar.