Ek İş İlanları
Giriş Tarihi : 25-11-2015 00:53   Güncelleme : 12-12-2015 16:08

2016 Evde Tespih İşi Ek Gelir İmkanı

2016 evde tespih işi sayesinde ek gelir elde edin ve firmalarla iletişime geçin.

2016 Evde Tespih İşi Ek Gelir İmkanı

2016 evde tespih işi sayesinde ek gelir elde etme ve düzenli bir kazanç sağlama fırsatınız bulunuyor. 2016 evde tespih işi işi için firmalarla iletişime geçebilir veya ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz. Bu işi yapmak isteyenlere de birkaç önerimiz var.

Bu işte iyi paralar kazanabilirsiniz. Gün içerisinde çok boş vaktim oluyor diyorsanız evde tespih işi tam da size göre bir iş olabilir. Evde tespih yapıp satmak işinden li kça güzel paralar kazanan insanlar vardır. Bunlardan birisi de siz olabilirsiniz. Bu tarz bir iş için firmaların size ulaşması için beklemek istemiyorsanız tespihleri üretip internet ve sosyal medya üzerinden de satışa çıkarabilirsiniz.

Bu işte başarılı olmanın bir altın kuralı ise değerli taşlar kullanmaktan geçiyor. Her ne kadar maliyeti yüksek olsa da satış fiyatları da o maliyeti kat ve kat karşılıyor. Üstelik tespih koleksiyonu yapan kişiler de hep sizinle çalışmak istiyor. Firmalarla iletişime geçmenin en kolay yolu ise yorumlardan geçiyor. Evde ek iş yapmak istiyorsanız bu yöntemleri deneyebilirsiniz.