Fragmanlar
Giriş Tarihi : 20-11-2015 18:33   Güncelleme : 20-11-2015 18:33

20 Kasım 2015 Beyaz Show Neden Yok, Yeni Bölüm Canlı Yayın Yok Mu

20 Kasım 2015 Beyaz Show neden yok, yeni bölüm canlı yayın olmayacak mı? Kanal D'de şu an Beyaz Show neden eski bölümler yayınlanıyor.

20 Kasım 2015 Beyaz Show Neden Yok, Yeni Bölüm Canlı Yayın Yok Mu

Beyaz Show bu hafta 20 kasım 2015 neden yeni bölüm yok, canlı yayın olmayacak mı, yeni bölüm başlamayacak mı gibi sorular soruluyor. Bu hafta Beyaz Show 20 kasım 2015 tarihinde yayınlanmayacak.

Bu hafta Beyaz Show neden yok?

Öncelikle Beyaz Show'un bitmediğini final yapmadığını bundan sonraki haftalarda karşınıza çıkacağını bildirelim. Her hafta birbirinden güzel konukları ağırlayan Beyaz Show maalesef ki bugün yeni bölüm ile seyircinin karşısına çıkamıyor.

Beyazıt Öztürk geçtiğimiz günlerde ayağından bir operasyon geçirmiş ve ağrıları devam etmektedir. Bu yüzden canlı yayına çıkamayacağını belirtmiştir. Bunu göz önünde bulunduran Kanal D ekibi de bu hafta programın canlı yayınını yapmamaya bunun yerine kolaj bölüm yayınlamaya karar vermiştir.

Yani Beyaz Show 20 kasım 2015 tarihinde yeni bölüm değil, kolaj bölüm ile karşınıza gelecek. Önceki programlardan en eğlenceli anlar, komik görüntüler ve skeçler yine program içerisinde yer alacak. Eğer Beyaz Show'un eski bölümlerini kaçırdıysanız bugün kolaj bölümü ile birlikte en komik anları izleyebilirsiniz. İzleyen seyirciler de tekrar gülmek için Beyaz Show'u kaçırmasınlar.

Beyazıt Öztürk'e büyük geçmiş olsun diliyoruz, artık haftaya canlı yayında görüşmek üzere diyoruz.