GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-01-2022 16:24   Güncelleme : 02-01-2022 16:24

2 Ocak Yargı Yeni Bölüm Yok Mu? Yargı Neden Yok?

Yargı dizisi 2 Ocak yeni bölüm yok mu, Yargı bugün neden yok, Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak.

2 Ocak Yargı Yeni Bölüm Yok Mu? Yargı Neden Yok?

Kanal D’nin sevilen dizisi Yargı 2 Ocak yeni bölüm neden yok, Yargı dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak soruları dizi severler tarafından sıklıkla soruluyor. Geçen hafta da yeni bölümün olmaması acaba dizi bitti mi sorularını da beraberinde getirdi.

Dizinin yapımcısı Ay Yapım konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Yargı 2 Ocak 2022 yeni bölüm yok mu?

Dizinin bugün yeni bölümü yayınlanmayacak. Başrollerinde Pınar Deniz’in olduğu dizide bu hafta da yeni bölümün olmaması sevenlerini üzdü. Dizinin yeni bölümü ise 9 Ocak Pazar günü yayınlanacak.

Yargı dizisi bugün yeni bölüm neden yok?

Ay Yapım tarafından yapılan açıklamada diziye kısa bir yani 2 haftalık sağlık arası verildiği belirtildi. Dizide Ceylin rolünü canlandıran Pınar Deniz karantinaya girdiği için yeni bölümlerin çekilmesine de mecburen bir süre ara verildi. Bu yüzden bugün de yeni bölüm olmayacak fakat 9 Ocak Pazar günü yeni bölüm sevenleriyle buluşacak.

Yeni bölümde neler olacak?

Biliyorsunuz son bölümde Ceylin, baş şüpheli olarak tutuklu olarak yargılanıyor. Gözyaşları içerisinde hapse giren Ceylin’e artık Ilgaz açık açık aşkını söylüyor. Kendi odasına getirtiyor, bu durum karşısında Pars da tam olarak ne yapacağını şaşırıyor çünkü dava dosyası hala onun üzerindedir. Ceylin’in masum olduğunu kanıtlamak için baya bir uğraşacağa benziyorlar. Aynı zamanda Engin’i aslında kimin öldürdüğü ise tam bir muamma.