İş İlanları
Giriş Tarihi : 09-12-2015 23:17   Güncelleme : 13-12-2015 17:32

HalkBank Personel Alımı Aralık 2015

Halkbank personel alımı Aralık 2015'te de devam ediyor. Banka birçok farklı pozisyonda personel alımı yapacak.

HalkBank Personel Alımı Aralık 2015

Halkbank Aralık 2015'te personel alımı yapacak. 2015'in ilk yarısında elde ettiği kar oranı ve ciro miktarıyla yükselişe geçen Halkbank Türkiye genelinde şube sayısını da artırmayı amaçlıyor. Çok yakın bir zaman içerisinde katılım bankacılığına da girmesi beklenen Halkbank birçok farklı pozisyonda personel alımı yapacak.

Halkbank'ın Aralık 2015'te alım yapacağı bazı pozisyonlar ise şu şekilde: Gişe Yetkilisi, memur, finans uzmanı, bireysel müşteri yetkilisi, çağrı merkezi elemanı, mühendis, güvenlik görevlisi.

Sizler de Halkbank'ta çalışmak istiyorsanız yorum bölümünden deneyimlerinizi ve çalışmak istediğiniz pozisyonu teyit edebilirsiniz. Güncel özgeçmişlerinizle birlikte Halkbank'ın resmi sitesi üzerinden veya kariyer portalleri üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank'ın gelişen şube sayısı ile birlikte 2016 ilk çeyreğinde de büyük alımlar yapması bekleniyor. Bankanın kendi sınavının da li escortğunu hatırlatalım.

NELER SÖYLENDİ?
@
Barbie 3 yıl önce
Great thiignnk! That really breaks the mold!
özcan 4 yıl önce
gişe yetkilisi görevini yapmak isterim izninizle...
Muazzez 4 yıl önce
Gişe yetkilisi
hüseyin 4 yıl önce
servis görevlisi olarak görev almak istiyorum
Yedek 4 yıl önce
Deneyimim 1.2 senelik yedeklik. En büyük özelliğim sabırlı olmaktır. Ben Halkbankası'nın depo görevlisi kısmına başvurmak istiyorum izninizle.
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sizce Bu Sene Kim Şampiyon Olur?