YAŞAM
Giriş Tarihi : 09-12-2015 20:33   Güncelleme : 09-12-2015 20:33

Bir erkek evliliğe nasıl ikna edilir?

Erkek evliliğe nasıl ikna edilir eğer bir erkek evlilik için kendini hazır hissetmiyorsa kadının yapması gerekenler nelerdir?

Bir erkek evliliğe nasıl ikna edilir?

Eğer bir kadın sizi seviyorsa onu evliliğe ikna etmek çok da zor olmaz fakat bir erkek sevse dahi evliliğe çok da sıcak bakmayabilir. Bunun başlıca nedenleri olabilir:

1- Erkek kendini bu büyük sorumluluk için hazır hissetmiyor olabilir. (Hem maddi hem de manevi açıdan)

2- Karşısındaki kadınla ciddi düşünmüyor olabilir. Bu durum aslında sık rastlanılan bir durumdur. Erkek seviyor olabilir fakat hormonları o kadının doğru kişi olmadığını, çocuklarının annesi olamayacağını söylüyor olabilir.

3- Kadının her şeyini öğrenmiş olabilir. (Uzmanlar aslında boşuna uyarmıyor, evlilik öncesinde her şeyi yaşamayın tüm her şeyinizi anlatmayın çünkü ilişki bir süre sonra monotonlaşıyor daha evlilik aşamasına gelmeden karşınızdakinin artık ciğerine kadar biliyorsunuz.

Peki tüm bu nedenlerden sonra erkek evliliğe nasıl ikna edilir?

Öncelikle bir bayan olarak ucuz numaralardan kaçının, samimi ve doğal olun. En çok yapılan yanlışlardan biri sürekli ipleri elinizde tutma isteği, kıskandırma çalışmaları olacaktır. Yani karşıdaki kişi elini çabuk tutsun diye yalandan damat adayları ortaya çıkarmayın çünkü bu numaralar eskisi kadar yenmiyor, yenilmiş gibi yapılıyor. Her şeyi sorun eden, acele ettiren taraf değil sakin ve olayları akışına bırakan tipte olun.

Zaten her zaman akışına bırakan, amaaan ben evlenmem diyen kızlar hep ilk evlenen kişiler olmuştur. Şunu da unutmayın eğer bir kadın karşısındaki erkeğine gerçekten değer veriyorsa, her zaman ben haklı değilim diyebiliyorsa bu çift eninde sonunda mutlu bir evliliğe yelkenlerini açacaktır.