Ek İş İlanları
Giriş Tarihi : 07-12-2015 23:28   Güncelleme : 12-12-2015 11:45

Evde Sarma Sararak Ek İş Yapın Ayda 1500 TL Kazanç

Evde sarma sararak ek iş yapın, siz de ayda 1500 tl kazanın.

Evde Sarma Sararak Ek İş Yapın Ayda 1500 TL Kazanç

Bayanlar için evde sarma işi en popüler işler arasında yer alıyor. Sarma ek işi yaparak siz de her ay 1500 TL'ye varan ek gelir elde edebilirsiniz. Eve sarma işi veren firmalar ve restaurantlar bellidir. Özellikle büyük şehirlerde bu tarz işler daha yaygın olsa da Anadolu'da bu tarz işler veren birçok firma bulunuyor.

Evde sarma işi daha çok catering firmaları tarafından veriliyor. Toplu yemek sözleşmeleri li ğu için bu tarz işler vererek hem işgücünü hafifletiyor hem de siparişlerin tam zamanında yetişmelerini sağlıyorlar. Firmalar daha çok kilo başına çalışmaktadır. Eğer siz de ek iş yapmak istiyorsanız firmalarla iletişime geçerek sarma işine başlayabilirsiniz. Firmalarla iletişime geçmenin en güzel yollarından biri de yorum bölümünden geçmiş deneyimlerinizi yazmanızdır.

Evde sarma işi yaparak ayda ne kadar kazanırım diyorsanız her gün 2 - 3 saat sarma sararak ayda 1000 - 1500 TL arasında kazanabilirsiniz. Zaman içerisinde eliniz o kadar çok alışacak ki çok daha kısa süre içerisinde sarmaları sarabileceksiniz. Eve iş veren firmalar sizle genellikle aylık olarak anlaşmaktadır. Bayanlar için li kça ideal olan bu iş modeli şu anda birçok kişi için ek gelir fırsatı doğurdu. Ayrıca çalışan aileler için de bu tarz işler yapabilirsiniz.