Fragmanlar
Giriş Tarihi : 06-12-2015 12:58   Güncelleme : 06-12-2015 12:58

Efsane Beşli Hangi Kanalda Saat Kaçta Başlıyor

Efsane Beşli filmi hangi kanalda yayınlanıyor, saat kaçta başlayacak ve film konusu hakkında bilgiler.

Efsane Beşli Hangi Kanalda Saat Kaçta Başlıyor

Efsane Beşli hangi kanalda ve saat kaçta başlayacak bilgisi yazımız içerisinde detaylı bir şekilde yer alıyor. Hem büyüklerin hem de küçüklerin severek izleyeceği bir film olan Efsane Beşli, özellikle akşam saatlerinde çocuklarıyla birlikte verimli vakit geçirmek isteeyn anne - babalar için ideal filmlerden biri. Gerek görselliğiyle gerekse müzikleriyle harika bir animasyon film ekranlara geliyor.

TV'de ilk kez yayınlanacak olan Efsane Beşli filminin konusundan da bahsedecek olursak; film içerisinde kötü bir ruh vardır. İsmi kara olan bu kötü ruh tüm insanlığı eline almaya çalışıyordur. İnsanlığı kurtaracak olan ise bizim ekibimiz yani Efsane Beşli'dir.

Artık tüm insanlık Efsane Beşli'ye bakmaktadır. Çünkü onlardan başka insanlığı kurtarabilecek başka biri de yoktur. İnsanlığı kurtarma yolunda bambaşka bir maceraya atılırlar. Bu macerada onları yalnız bırakmayan arkadaşları da vardır. 

Efsane Beşli hangi kanalda ve saat kaçta?

Film 6 Aralık 2015 Saat 19.45'te başlayacak ve TV'de ilk kez Show TV'de yayınlanacak. Bu filmi kesinlikle kaçırmayın. Efsane Beşli hakkındaki yorumlarınızı ve görüşlerinizi yorum bölümünden de yazmanızı rica ediyoruz.