İş İlanları
Giriş Tarihi : 04-12-2015 21:43   Güncelleme : 13-12-2015 17:32

Aralık 2015 Ziraat Bankası Personel Alımı

Ziraat Bankası Personel Alımı Aralık 2015 açık pozisyonlar, iş ilanları ve başvuru.

Aralık 2015 Ziraat Bankası Personel Alımı

Ziraat bankası personel alımı Aralık 2015’te de devam ediyor. Bankanın çeşitli pozisyonlarına alımlar yapılacak. Özellikle kariyerine bankalarda devam etmek isteyen adayların bu başvuruları kaçırmamalarını öneriyoruz.

Ziraat bankası personel alımı birçok aşamadan sonra gerçekleştiriliyor. Adaylar başvurdukları pozisyonlara göre kendi kıstaslarında değerlendiriliyorlar. 2016 yılı içerisinde katılım bankacılığına daha da önem verecek olan Ziraat bankası, katılım bankacılığı şube sayını da artırıyor. Dolayısıyla birçok pozisyonda iş imkanları da doğacak.

Ziraat bankası personel alımı Aralık 2015 için şu pozisyonlarda büyük açıklar bulunuyor:

- Katılım bankacılığı müşteri temsilcisi

- Gişe yetkilisi

- Bireysel müşteri hizmetleri yetkilisi

- Risk uzmanı

Çalışanına yıl boyunca verdiği eğitim ve hizmetlerle gelişmesine de büyük önem veren Ziraat bankası bu alanda yapmış li ğu çalışmalarla 2015 yılında ödül almış bir bankadır. Bankada çalışmak isteyen adayların http://www.ziraatbank.com.tr/tr/Bankamiz/InsanKaynaklari/Pages/ZiraatliOlmak.aspx adresini de ziyaret etmelerinde büyük fayda var. Burada hem özgeçmişlerini gönderebilirler hem de kariyer planlaması yapabilirler, ayrıca yorum bölümünden hangi pozisyonda çalışmak istediğinizi yazarak da iş isteğinizi teyit etmiş olursunuz.