Fragmanlar
Giriş Tarihi : 19-11-2015 16:41   Güncelleme : 19-11-2015 16:46

Pek Yakında Hangi Kanalda, Saat Kaçta Başlayacak

Cem Yılmaz Pek Yakında filmi hangi kanalda saat kaçta başlayacak bilgisi haberimiz içerisinde yer alıyor.

Pek Yakında Hangi Kanalda, Saat Kaçta Başlayacak

Cem Yılmaz'ın son filmlerinden olan Pek Yakında hangi kanalda, saat kaçta başlayacak yazımız içerisinde yer alıyor. Cem Yılmaz'ın tüm filmleri komik olsa da Pek Yakında gerek içeriği gerekse oyuncu kadrosuyla diğerlerinden ayrılıyor. Film içerisinde birçok duyguya yer verilmiş.

Pek Yakında hangi kanalda bilgisinden önce filmin kısaca konusundan ve gişe rakamlarından da bahsedelin. Düğün Dernek filmi kadar gişe almasa da herkes Pek Yakında'nın performansından memnundu. Filmin konusu: "Eski bir figüran olan korsan DVDci Zafer, karısının boşanmak istemesi üzerine kanunsuz işlere tövbe eder. Ailesini geri kazanmak için eski sinemacılardan oluşan bir ekip toplar. Birlikte, 1970’lerden beri çekilememiş fantastik bir proje olan “şahikalar-kötülüğün sonu” isimli filmi çekmeye soyunurlar. Kabiliyeti sınırlı bir ekiple yola çıkan Zafer’i komik, eğlenceli ve duygusal bir macera beklemektedir"

Yaklaşık olarak televizyonda 165 dakika sürecek olan Pek Yakında izleyiciyi ekrana bağlayacak. Pek Yakında filmi 19 kasım 2015 perşembe günü saat 20.00'da başlayacak ve TV 8'de yayınlanacak.