YEREL
Giriş Tarihi : 02-07-2017 23:26   Güncelleme : 02-07-2017 23:27

Aqua Polat Denizli Yüzme Havuzu

Aqua Polat Denizli pamukkale Yüzme Havuzu bilgileri aqua polata nasıl gidilir giriş ücretleri

Aqua Polat Denizli Yüzme Havuzu

Yaz aylarının vazgeçilmezlerinden olan havuzlar arasında Denizli’de başı çeken Aqua polat yüzme havuzları her sene yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Denizli’de sahil olmaması nedeniyle özellikle haftasonlarında Denizlililer Aqua Polat’a koşuyor.

Aqua Polat sadece bir havuz merkezi değil aynı zamanda eğlence ve konaklama yeri. Polat otel içerisinde bulunan havuz tüm halka açık şekilde hizmet veriyor.

Mekanda sadece büyükler için havuzlar bulunmuyor küçük yaş grubu çocuklar da düşünülerek onlara da özel yüksekliği az olan eğlenceli havuzlar tasarlanmış. Özellikle haftasonlarında büyük ilgi gören bu havuza girmek için dam gereklidir. Fakat 2 erkek olursanız bazı imtiyazlar sağlanabiliyor.

Aqua Polat yüzme havuzu giriş ücretleri :

Yetişkin birey : 50 TL

Öğrenci : 45 TL

0-6 tek çocuk ise ücretsizdir.

Polat Otel’de de konaklamak isteyenler için uygun ücretler bulunuyor. Günlük 2 kişilik oda fiyatları 99 TL’den başlıyor.

Aqua Polat’a nasıl gidilir?

Havuz ve otel Denizli’nin Karahayıt bölgesinde yer alır. Minibüslerle gitmek için Denizli Otogarından Pamukkale – Karahayıt dolmuşlarına binebilirsiniz.

Yorumumuz : Aqua Polat'a birçok kez gitme fırsatım li verdiği hizmetler, havuzların temizliği ve çeşitliliği, kaydırakların bakımı ve eğlencesi gerçekten çok iyi. Hatta Denizli'deki en iyi yüzme havuzlarından birisi diyebilirim. Üstelik buraya gittiğinizde Polat Otel'de de uygun fiyatlarla konaklama yapabileceğiniz için güzel bir haftasonu geçirebilirsiniz. Açık büfe imkanı da harika. Yaz aylarında dam olayına daha çok önem veriliyor zaten aksi takdirde havuzdaki eğlence düşüyor. Bu sayede kız arkadaşınız, aileniz de kendisini daha rahat hissediyor. Burada en çok dikkatimi çeken unsurlardan birisi de yabancı turist sayısı li . Bu kadar popüler li ğundan benim de haberim yoktu.

Eğer sizin de bir gün yolunuz buraya düştüyse yorumlarınızı alt kısımdan bize iletebilirsiniz.