Fragmanlar
Giriş Tarihi : 14-11-2015 09:32   Güncelleme : 14-11-2015 09:32

İlker Ayrıkla 1-0 Hangi Günler Saat Kaçta Yayınlanıyor

İlker Ayrıkla 1-0 hangi günler saat kaçta yayınlanıyor. Kanal D'nin sevilen yarışması çok eğlendiriyor.

İlker Ayrıkla 1-0 Hangi Günler Saat Kaçta Yayınlanıyor

Ekranların sevilen isimlerinden olan İlker Ayrık yeni bir programa başladı. İlker Ayrıkla 1-0 programı hangi günler yayınlanıyor, saat kaçta başlıyor gibi bilgiler de yazımız içerisinde yer alıyor. Program Ben Bilmem Eşim Bilir'e göre baya bir format değiştirmiş. Kanal D'nin aslında bu format değişikliğine gitmesi artık normal karşılanıyordu, çünkü diğer program yaklaşık 650 bölüm yayınlanmıştı.

Ben Bilmem Eşim Bilir ile başlayan serüven Kanal D'de İlker Ayrıkla 1-0 programıyla devam ediyor. Program bu sefer baya bir format değiştirmiş hem bilgi yarışması tadında hem de eğlenceli oyunlar oynanıyor. Üstelik programa bu sefer sadece sevgili ve eşler değil, kankalar, akrabalar da katılabiliyor. 

Sunuculuğunu yine İlker Ayrık'ın yaptığı programda çok eğlenceli dakikalar geçiriliyor. Kış sezonunda Kanal D'nin en çok reyting beklediği programlarından biri olan İlker Ayrıkla 1-0 ilk yayınlanma günün de reytinglerde yine baş sıralara oynamaya başladı. Zaman içerisinde daha da tırmanacağını düşünüyoruz. Sempatik sunucu halk tarafından da çok seviliyor.

İlker Ayrıkla 1-0 hangi günler yayınlanıyor?

Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri saat 20.00'dan itibaren Kanal D'den izleyebilirsiniz.

Program hakkındaki görüş ve yorumlarınızı yorum bölümünden yazmanızı rica ediyoruz.