Fragmanlar
Giriş Tarihi : 01-12-2015 15:23   Güncelleme : 02-12-2015 15:23

Yabancı Dizi Önerisi, En Güzel Yabancı Dizi Hangisi

Komik yabancı dizi önerisi olarak The Big Bang Theory, dizi hakkında detaylı bilgi

Yabancı Dizi Önerisi, En Güzel Yabancı Dizi Hangisi

Komik bir yabancı diziye başlamak isteyenler için öneride bulunacağım. Bana çok soru geliyor bir yabancı diziye başlamak istiyorum ama bir türlü seçemiyorum kimisi gelmiş 20. sezona kimisi de hiç iyi yorumlar almıyor. Ben dekomik bir yabancı dizi bulamadım diyorlar. İşte bu noktada komik bir yabancı diziye ihtiyacınız varsa kesinlikleThe Big Bang Theory'yi öneriyorum.

The Big Bang Theory hakkında bilgiler :

Dizide iki tane hayatları fizik ve kuantum olan ev arkadaşı var. Hayatları tamamen bilimle geçerken karşı dairelerine çok güzel bir kadın taşınıyor ve hayatları yavaş yavaş değişmeye başlıyor. Bu iki arkadaşın da kendilerine has özellikleri bulunuyor. Zaten sadece bu iki karakterin yapılarına gülmekten kendinizi alamayacaksınız.  

Komik karakterler her zaman önemlidir!

Sheldon Cooper, asosyal olan bu karakterin her şeye ama her şeye mutlaka bir eleştirisi ve kendine has hareketleri bulunuyor. Bazinga lafını da duyduysanız evet bunun hakkında sır vermiyoruz, diziyi izledikçe anlayın. Kendine ait takıntıları da bir türlü aşamayan Sheldon'ın ufak takıntısından bir örnek verelim. Karşı daireye taşınan kadının kapısını her zaman 3 kere tıklatır ve her seferinde de "Penny" diye seslenir.

Tabi zamanla böylesine bir karakterin bile aynı kendisi gibi olan bir sevgilisi oluyor. Sevgilisi de kendisi gibi fizik aşığı ve yaptığı tartışmalar ise kesinlikle olağandışı oluyor. Her bölüm yaklaşık 50 dakika oluyor ve izlerken kesinlikle sıkılmıyorsunuz. Hatta bir süre sonra kendinizi günde 5 - 6 bölüm izlerken bile bulabilirsiniz. Kısacasıkomik yabancı dizi arıyorsanız The Big Bang Theory tam da size göre.

Dizi hakkında yorumlarınızı, aşağıdaki yorum bölümünden iletmenizi rica ediyoruz.