Ek İş İlanları
Giriş Tarihi : 12-11-2015 01:28   Güncelleme : 12-12-2015 15:08

Yılbaşı Paketleri Süsleme İşi Ayda 1200 TL Ek Gelir

Evde yılbaşı paketi süsleme işi yaparak ayda 1200 TL'ye varan ek gelir elde edebilirsiniz.

Yılbaşı Paketleri Süsleme İşi Ayda 1200 TL Ek Gelir

Yılbaşı yaklaşıyor, sizler de evde ek iş için yılbaşı paket süsleme işi yapabilirsiniz. Yılbaşı herkesin birbirine hediye aldığı ve dolayısıyla ticaretin de yoğun li ğu dönemlerden biri. Sizler de bu dönemi ister firmaların sağlamış li ğu işlerle isterseniz evden kendi tasarımlarınızı satarak değerlendirebilirsiniz. Bunun için iki alternatif yolunuz bulunuyor.

Öncelikle firmalar size gerekli süs eşyalarını verir ve sizden ne istediklerini kataloglar halinde belirtir, sizler de bu katalogdaki ürünler ve ürün sayıları kadar ortaya iş çıkartırsınız ve parça başı komisyon kazanırsınız. Bu yöntem evde ek işin garanti kazanç yollarından biridir. Fakat getirisi kendi satışlarınız kadar olmaz. Kısa vadeli bir iş olan yılbaşı paketi süsleme işinde 1200 TL'ye varan ek gelir elde etmeniz mümkün.

İkinci yol ise yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirmenizdir. Kendiniz tasarladığınız ürünleri internet üzerinden veya fiziki olarak satışa çıkarabilirsiniz. Bu tarz süs eşyalarının, hediye paketlerinin maliyeti çok düşük olsa da satış fiyatları li kça yüksektir. Bu yöntemle firmalardan çok daha fazla ek gelir elde edebilirsiniz. Bunun için sadece biraz girişimci bir ruha sahip olmanız yeterli olacaktır. Yılbaşı paket süsleme işi ile ilgili deneyimlerinizi anlatan bir yazıyı da yorum bölümünden gönderebilirsiniz.