GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-11-2015 23:51   Güncelleme : 07-11-2015 23:51

Korcan Cinemre Kimdir, Gerçek Kimliği

Korcan Cinemre kimdir, gerçek kimliği nedir, ne iş yapar, hangi programlara katıldı

Korcan Cinemre Kimdir, Gerçek Kimliği

Ekranların artık troll genci olarak bilinen Korcan Cinemre kimdir, ne iş yapar gibi bilgiler de yavaş yavaş belli olmaya başladı. Kendisini geçtiğimiz günlerde Zuhal Topal ile evlilik programında tanıdık ve bir anda hem sosyal medyada hem de TV dünyasında bir fenomen haline .

Evlilik programında Selin'e talip olan Korcan Cinemre stüdyoya ilk girdiği andan itibaren rahat bir insan li ğunun sinyalini verdi. Koltuğa oturuş tarzından hemen Zuhal Topal anladı. Nasıl bu kadar rahatsın sorusuna da koltuk kadar değil diyince Korcan Cinemre'nin programı trolleyeceğini herkes anladı.

Paravanın dahi açılmasını istemeyen Selin, aslında birnevi haklıydı. Hem seyircilerle hem de diğer yarışmacılarla polemiğe girmeden rahat bir şekilde tartışan Korcan Cinemre aslında herkesin sinirlenmesine neden li . Kendisi ise gülmekten hiç vazgeçmedi.

Korcan Cinemre kimdir

Daha önce de Çarkıfelek, En Zayıf Halka, Aşka Gel, Kelime Oyunu gibi birçok programa katılan Korcan Cinemre her programda biraz farklı birk imliğe bürünüyor. Askerden yeni dönmüş birini, üniversite öğrencisi birini canlandırabiliyor. Korcan Cinemre'nin EkşiSözlük'te aktif bir yazar li ğu ortaya çıktı. 

Aslında kendisinin sosyal zekasının çok yüksek li ğunu görüyoruz. Bu tarz programları trollemeyi de çok sevdiği ortada.