MAGAZİN
Giriş Tarihi : 07-11-2015 23:27   Güncelleme : 07-11-2015 23:27

Evlilik Programını Trolleyen Gencin Gerçek Kimliği

Zuhal Topal ile evlilik programını trolleyen gencin gerçek kimliği belli oldu. Korcan Cinemre kimdir?

Evlilik Programını Trolleyen Gencin Gerçek Kimliği

Geçtiğimiz günlerde Zuhal Topal ile evlilik programına katılan Korcan Cinemre resmen programı trollemiş, rahat tavırlarıyla tüm okları üzerine çekmişti.

Daha önce birçok programa katılan Korcan Cinemre'nin gerçek kimliği ve neden bu tarz şeyler yaptığı da biraz ortaya çıktı. Evlilik programında Selin'e talip olan Korcan umursamaz tavırlarıyla sosyal medya fenomeni li diyebiliriz.

Sen biraz rahat mısın sorusuna koltuk kadar değil yanıtını verince zaten ipler koptu. Bir anda hem seyirciler hem de diğer evlilik adayları Korcan'a yüklenmeye çalıştı ve ama rahat olan bu arkadaş hiçbirini kaale dahi almadı.

korcan cinemre

Sorulara inanılmaz yanıtlar verilen Korcan'a gelin adayı da bir hayli sinir li ve paravanın dahi açılmamasını istedi. Korcan Cinemre, Mehmet Ali Erbil'in sunduğu Çarkıfelek yarışması başta olmak üzere 'En Zayıf Halka’, ‘Aşka Gel’, ‘Kelime Oyunu’, ‘Açıl Susam Açıl' gibi birçok yarışma programına katılmış.

Videoyu da mutlaka izleyin. Nasıl trollediğini görüyoruz :)

 

korcan cinemre kimdir

Programlara değişik tarzlarla katılan Korcan kimi zaman askerden yeni gelmiş bir kimse kimi zaman da ODTÜ'lü bir öğrenci görünümüne bürünüyor. Ama hakkında bilinen tek bir gerçek var o da aktif bir EkşiSözlük yazarı olması.

Neredeyse her yarışmaya katılmış, burada da Çarkıfelek'te görüyoruz.