Ek İş İlanları
Giriş Tarihi : 07-11-2015 22:44   Güncelleme : 03-03-2019 21:53

Evde Çorap Temizleme İşi

Evde çorap temizleme işi, eve çorap temizleme işi veren firmalar ile iletişim kurmak.

Evde Çorap Temizleme İşi

Hepimiz evden çalışarak ek gelir elde etmek en azından mutfak masraflarını çıkarmak istiyoruz. Eve ek iş veren firmalar özellikle hanımların ve öğrencilerin evden çalışarak para kazanmalarını amaçlıyor. Tabiki de kendi çıkarlarını göz önünde tutarak.

Evde çorap temizleme işi de son zamanlarda popülerleşen ve giderek yayılan işler arasında gösteriliyor. Burada birçok kişi bu işi evine almak istese de bu işi veren firmalar sürekli olarak değiştiği için her zaman herkese yetişmek imkansız bir hal alabiliyor. Bu yüzden sadece yorumdan ulaşabildikleri kişiler ile iletişime geçmeye çalışıyorlar. Evde çorap temizleme işinde amacınız çorabın tüylerden, ipliklerden veya bozuk kısımlarından kurtarmaktır. Yani buradaki amacınız çorabın kalitesini artırmak diyebiliriz.

Eğer dikkatliyimdir, yaptığım işte kusur olmaz bana güvenebilirsiniz diyorsanız yorum aracılığıyla daha önceki deneyimlerinizden bahsederek firmaların sizi tercih etmesini sağlayabilirsiniz. Burada daha çok parça başı çalışıldığı için aslında kazanacağınız para da yapacağınız miktarla kolerasyon içerisinde olacaktır. Bu işi günde 3 – 4 saat yaparak ayda 1000 TL’ye varan en gelir elde edebilirsiniz.

Birçok kişi evde ek iş için geri dönüş alamadığından şikayet etse de burada önemli olan noktanın lokasyon ve ihtiyaç li ğunu unutmamalısınız. Evde çorap temizleme işi biz değil, firmalar tarafından verilmektedir. Herkese bol kazançlar diliyoruz.