MAGAZİN
Giriş Tarihi : 07-11-2015 09:22   Güncelleme : 07-11-2015 09:22

Manken Olan Down Sendromlu Kız

Down sendromlu kızın inanılmaz azmi ve herkese ilham olacak hayatı. İstedi ve oldu.

Manken Olan Down Sendromlu Kız

Down sendromlu kız öyle bir şey istedi ve li ki diğer herkese ilham kaynağı li . Hayatın her ne olursa olsun bize sunulan en güzel şey li ğunu bir kez daha ispatladı. Hiçbir zaman yılmamanın, her zaman ileriye dönük yaşamanın, azmin ve başarının hikayesi li .

Madeline Stuart 18 yaşında ve doğuştan down sendromlu bir kız. Manken olmak isteyen Madeline Stuart bunu istedi ve başardı. Büyük bir azimle yoluna devam eden kız iyileşme sürecinde de büyük ilerleme kaydetti.

down sendromlu manken kız

En büyük hobileri arasında yüzme ve dans etmek bulunan Madeline Stuart fazla kiloları nedeniyle manken olamayacağını düşünüyordu. Fakat zaman içerisinde kilo verebilirim ve iyi bir vücuda sahip olabilirim dedi. 

Ailesinin yardımıyla birlikte 20 kilo vermeyi başardı ve mankenlik yolunda da ilk adımlarını atmış li . Kendisine bir de sponsor bulan Madeline Stuart şu anda çekimlere dahi gidiyor.

down sendromlu kız

Farklı vücut tipleriyle çalışmak isteyen bir ajansla tanışan Madeline Stuart burada farklı konseptler altında pozlar veriyor ve para kazanıyor. Bu inanılmaz azimli kızın herkese ilham kaynağı olmasını diliyoruz. Siz yeterki isteyin ve azmedin, zamanla tüm dilekleriniz yerine gelecektir.