YAŞAM
Giriş Tarihi : 05-03-2017 17:19   Güncelleme : 05-03-2017 17:19

Rüyada Gelinlik Görmek Ne Anlama Gelir Rüya Tabiri

Rüyada gelinlik görmek ne anlama gelir, gelinlik görmek rüya tabiri.

Rüyada Gelinlik Görmek Ne Anlama Gelir Rüya Tabiri

Rüyada gelinlik görmek veya gelinlik giydiğini görmek farklı anlamlara gelir. Bunun için öncelikle medeni halinize bakalım. Çünkü rüyalar kişilere göre farklı yorumlanmaktadır. Bunun nedenini ise yazımızı okuduğunuzda daha iyi anlayacaksınız. Sizler de gördüğünüz gelinlik rüyalarını yorum bölümünde belirterek içeriğin gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Eğer bekarsanız ve rüyanızda gelinlik gördüyseniz bu kısmı okuyun.

Bekarların rüyasında gelinlik görmesi genellikle hayra yorulur. Yeni bir mutluluğa, izdivaca ve kısmetli günlere delalet olarak gösterilir. Eğer gelinliğin içerisinde kendinizi güzel bir şekilde, her şeyiniz tam olarak görüyorsanız bu aynı zamanda zenginliğe işaret olarak gösterilir. Yalnız kendinizi kötü hissederek görüyorsanız bu durum ninelerimiz ve ananelerimiz tarafından iyi yorumlanmaz, beyaz renginin yoğun olması ölüm ile de yakın olmasından dolayı kötüye de yorumlanabiliyor.

Bekarların farklı renklerdeki gelinlikleri görmesi ise renge göre değişkenlik gösterir. Örneğin kırmızı renkte bir gelinlik evliliğinizde büyük aşk yaşayacağınıza, pembe rengi ise huzurlu bir yaşam süreceğiniz anlamına gelir. Rüyanızda gelinliğin içerisinde kendinizi değil de başkasını gördüyseniz bu da farklı bir şekilde yorumlanır. Eğer gördüğünüz kişi gelinliğe hiç yakışmamış yani çirkinse haksız yere kazanç elde ettiğiniz ve bu haram diye nitelendirilen kazancın göstergesidir. Eğer gördüğünüz kişi gelinliğin içerisinde çok güzelse bu durum yakın zamanda helal yolla hanenize para gireceğine işarettir.

Eğer evliyseniz ve rüyanızda gelinlik gördüyseniz bu kısmı okuyun.

Eğer evliyseniz ve rüyanızda gelinliği de kendiniz giyiyorsanız bu kötü bir anlama gelmez. Aksine evliliğinizin daha iyi bir şekilde devam edeceğine, yuvanıza bolluk, bereket geleceğine aynı zamanda da maddi açıdan daha iyi günler geçireceğinizin göstergesidir. Tabi giydiğiniz gelinlik güzel değilse yapacağınız işlerin biraz aksayacağına, bazı şeylerin olması için zamana ihtiyaç li ğuna işaret olarak gösterilebilir.

Eğer siz de rüyanızda gelinlik gördüyseniz yorum bölümünden nasıl gördüğünüzü yazın onları da yorumlayalım. Rüyalar aslında bilinçaltı olaylar li ğu için, tabirlere %100 bir şekilde inanılmamalıdır.