Ek İş İlanları
Giriş Tarihi : 03-11-2015 22:01   Güncelleme : 12-12-2015 11:46

Eve Kalem Montajı İşi Veren Firmalar - Evde Ek İş

Eve kalem montajı işi veren firmalarla iletişime geçerek ek gelir sağlayabilirsiniz.

Eve Kalem Montajı İşi Veren Firmalar - Evde Ek İş

Evde ek iş yapmak son derece önemli, eve kalem montajı işi veren firmalar sayesinde sizler de ek gelir sağlayabilir, aile bütçesine yardımcı olabilirsiniz. 

Evde kalem montajı işinde tüm parçalar size firmalar tarafından verilir, sizin tek yapmanız gerekense katalogdaki ürünlere uygun bir şekilde bunları monte etmektir. Her kalem çeşidinin kendine has monte aşamaları bulunmaktadır. Bu aşamalara göz atarak bir kalemin nasıl oluşacağını öğrenebilirsiniz. Daha sonrasında eliniz alışacak ve daha hızlı bir şekilde yapmaya başlayacaksınız.

Firmalar kalem montajı işinde genellikle parça başı ve kutu başına çalışmaktadır. Kalemlerin satış fiyatına göre, kalitesine ve markasına göre sizlerin de alacağınız komisyon değeri farklılaşacaktır. Günde 2 - 3 saatinizi kalem montajı işine ayırarak ayda 900 TL'ye varan ek gelir elde edebilirsiniz. Firmaların sizlerle daha rahat bir şekilde iletişim sağlaması için de yorum bölümünden geçmişteki deneyimlerinizden bahsedebilirsiniz.

Kalem montajı işi sürekli olmasa dahi firmalar dönem dönem bu tarz işlerle ek gelir kazanmanızı sağlayacaktır. sayfasından da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu iş yapımı kolay, el marifeti gerektirmeyen bir şey olsa da dikkat isteyen bir iş li ğundan yoğunlaşmanız gerekebilir.