TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 03-11-2015 19:38   Güncelleme : 03-11-2015 19:38

Whatsapp Son Görülme Kapatma - Nasıl Kapatılır

Whatsapp son görülme saati kapatma, whatsapp son görülme nasıl kapatılır, detaylı anlatım.

Whatsapp Son Görülme Kapatma - Nasıl Kapatılır

Whatsapp son görülme saati kapatma, whatsapp son görülme nasıl kapatılır sorularının detaylı cevabı yazımız içerisinde yer alıyor. Son zamanlarda büyük kavgalara neden olsa da whatsapp son görülme saati birçok kişi tarafından kapatılmaya başlandı.

Whatsapp’ta son görülme saati kullanıcılar tarafından önemli bir özellik çünkü bu özellik sayesinde karşınızdaki kişinin mesajınızı okuyup okumadığını da öğrenebiliyorsunuz. Son görülme saati, tarihi nasıl kapatılır konusunu yazımızda işliyoruz.

Bunu kapatmak için sohbet ayarlarına girin. Buradan gelişmiş sekmesine geçiş yapın. Burada son görülme saatinin yanındaki tik işaretini li rın. Whatsapp’ı ilk kurduğunuzda bu ayarlar açık olarak gelecektir. Yalnız bu özellik 24 saatte sadece 1 kez değiştirilebiliyor.

Bu yüzden dikkatli davranın aksi takdirde 24 saat boyunca ne başkasının son görülme saatini görebilirsiniz ne de sizinkini görebilirler. Whatsapp son görülme tarihini nasıl kapatacağınızı artık öğrendiniz. Bu anlattığımız yöntemlerle tüm işletim sistemlerinde (iOS, Android, Symbian vs.) bu özelliği değiştirebilirsiniz.