MAGAZİN
Giriş Tarihi : 21-03-2020 00:20   Güncelleme : 21-03-2020 00:24

Çocuklar Duymasın Çaycı Hüseyin Öldü Mü? Öldürüldü Mü?

Çocuklar Duymasın dizisinde çaycı Hüseyin rolünü canlandıran Alparslan Özmol öldü mü? Öldürüldü mü?

Çocuklar Duymasın Çaycı Hüseyin Öldü Mü? Öldürüldü Mü?

Bursa doğumlu olan Alparslan Özmol çaycı Hüseyin öldü mü? Bir döneme rolüyle damgasını vurmuştu. Tüm Türk halkının sevgilisi olan çaycı Hüseyin öldü mü? Öldürüldü mü? son günlerde özellikle sosyal medya üzerinde büyük bir tartışma konusu yarattı. Oyuncunun akıbeti hakkındaki gelişmeler yazımız içerisinde de yer alıyor.

Çaycı Hüseyin'i öldürdüler söylentileri gerçek mi değil mi sizler için araştırdık. Bu anlamda pek çok yerde bilgi olsa da net bir bilgi mevcut değildi. Yaptığımız araştırmalar sonucunda çaycı Hüseyin'in ölüp ölmediğini sonunda bulduk.

çaycı hüseyin öldü mü

İnci sözlük'ün bu sefer de hedefinde Alparslan Özmol vardı. Daha önce de birçok ünlü için öldü iddiaları çıkaran sözlük bu sefer de çaycı Hüseyin'i ele aldı. Sözlüğün üyeleri birçok yerde bu tarz haberler paylaşınca bir anda Twitter'da ve Facebook'ta en çok konuşulan konu haline . Üstelik bu sefer haberi öldü değil öldürüldü olarak çıkarınca herkes daha da bir merak etti.

çaycı hüseyin

Kendi sayfaları üzerinden "Mekanın Cenet Olsun Alparslan Abi" diye paylaşım yapılınca saatler içerisinde tüm sosyal medya bu haberle sarsıldı. İnci sözlük trollemeleri sırada hangi ünlüyü vurur bilinmez ama çaycı Hüseyin'in bu haberden sonra sabaha kadar telefonları susmamış hatta evine gelenler olmuş. Sonuç olarak çaycı Hüseyin ölmedi, hepsi İnci Sözlük'ün ufak bir şakası.

Son zamanlarda yeniden haberleri çıkmaya başladı

Yeniden Çaycı Hüseyin öldü başlıkları corona virüs nedeniyle çıksa da ünlü oyuncunun sağlığı yerinde, bu tarz haberlere itibar etmeyin.