MAGAZİN
Giriş Tarihi : 01-11-2015 21:43   Güncelleme : 01-11-2015 21:43

Kulağınıza Soğan Sokarsanız Bakın Ne Oluyor

Kulağınıza soğan sokmak aslında tüm problemleri gideriyor, bakın kulağa sokulan soğan ne işe yarıyor.

Kulağınıza Soğan Sokarsanız Bakın Ne Oluyor

Kulağa sokulan soğan o kadar değişik problemleri çözüyor ki, okuduğunuzda siz de çok şaşıracaksınız. En ufak rahatsızlıkta hemen ecza dolabımıza gidiyor ve kimyasal haplara başvuruyoruz. Aslında doğa bize her şeyi vermiş sadece bunları nasıl kullanacağımızı bilmemiz yeterli.

Kimyasal haplar elbette yeri ğinde kullanılacak fakat her kötü olayda alınan fazladan hap vücudunuzda yan etkiler oluşturuyor, haplara bağımlı olarak yaşamak yerine çözümü doğada aramak bazen çok daha yararlı olabiliyor. Bu yüzden bu tarz küçük sorunlarda hemen kimyasala başvurmak yerine doğal yöntemler arayışına girin.

Kulağınız ağrıdığında, çok çınladığında veya uğuldadığında bir soğanın cücüğünü ikiye bölün ve kulağınızın içine çok sokmadan yerleştirin. Sadece yarım saat içerisinde soğan etkisini gösterecek ve ağrılarınızı sona erdirecektir. 

Bu yöntem çok kişi tarafından bilinmese de denendiğinde faydasını sizler de göreceksiniz. Burada önemli olan nokta ise soğan cücüğünü kulağın içine sokmamak hafif bir şekilde tıpa gibi yerleştirmektir.