GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-01-2021 00:47   Güncelleme : 04-01-2021 00:48

Suna Dumankaya kimdir, biyografi

Suna Dumankaya kimdir ve hayatı güzellik uzmanı hakkında bilgi yapmış olduğu bitkisel karışımlar ve ürünleri

Suna Dumankaya kimdir, biyografi

Suna Dumankaya'yı televizyonlarda sık sık görüyoruz. Özellikle güzellik programlarında verdiği karışımlar ve maskelerle milyonlarca bayanın takibinde olan Suna Dumankaya kimdir merak ettiniz mi?

Suna Dumankaya kimdir?

Güzellik uzmanı olarak hitap edilen Suna Hanım 1958 Van doğumludur. Anneannesi de kendisi gibi tamamen doğadan elde ettiği karışımlarla insanları iyileştiriyor ve güzelleştiriyordu. Tüm bilgi birikimini 110 yaşında ölen anneannesinden alan Suna Dumankaya yaptığı tamamen doğal karışımlarla dertlere derman oluyor. Bu geniş bilgisini de üniversitelerle birleştirerek cilt tiplerine göre vücut kremleri üretimi yapmaya başlamıştır.

Bu kremler hem internet üzerinden hem de dükkanlarda satılmaktadır ve oldukça da ilgi görmüştür. Şu ana kadar bu konuyla ilgili 4 adet kitap yazan Suna Dumankaya televizyonların öğlen programlarında da konuk olarak çıkmaktadır.

Daha çok bilimsel şekilde çalışan bu hanımın birçok kaynaktan ve ülkeden de güzellik uzmanı sertifikaları da bulunmaktadır.

suna dumankaya kimdir

Eğer siz de daha önce Suna Dumankaya'nın önermiş olduğu karışımları yapıp uyguladıysanız veya satmış olduğu ürünlerden satın aldıysanız yorum kısmından olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bekliyoruz.