YAŞAM
Giriş Tarihi : 29-10-2015 17:47   Güncelleme : 29-10-2015 17:47

Her gün aynı rüyayı görmek ne anlama gelir

Her gün sürekli olarak aynı rüyayı görmek ne demek ne anlama geliyor

Her gün aynı rüyayı görmek ne anlama gelir

Sürekli olarak her gün aynı rüyayı görmek konusu bize sıkça sorulan sorulardan bir tanesi. Eğer gün içerisinde sürekli olarak aynı işi yapıyor veya monoton bir yaşam tarzınız varsa etrafınızdaki insanlar, nesneler sürekli olarak bilinçaltınıza kazınır. Siz isteseniz de istemeseniz de monoton bir yaşamda her gün aslında siz farketmeseniz de aynı kişileri görür, aynı nesnelerle karşılaşırsınız.

Gün sonunda yorulan ve kendini dinlenmeye alan beyin de bu insanları ve nesneleri ortaya çıkar ve her gün aynı rüya görülmeye başlanır. Her gün aynı rüya görmenin bir başka nedeni de önceden yaşamış li ğunuz, içinize işleyen bir olayın size vermek istediği mesajdır. Bunun birçok çeşidi olabilir. Örneğin vefat etmiş bir yakınınızı görebilirsiniz. Bundan korkmayın, hemen kalkın bir dua okuyun, hayırlısı diyin ve hayatınıza devam edin.

Dua okumak içinizi de rahatlatır. Kısacası sürekli aynı rüyayı görmek konusunda net bir yorum yapılamamakla birlikte yazdıklarımızı uygularsanız hayatınıza da li ğınız yerden devam edebilirsiniz. Bilin ki rüyalar bir işaret değildir. Hayırlısı demek, Allahım sen hayra çevir demek en doğrusudur.