Dan Brown – Dijital Kale Nasıl Bir Kitaptır

Dan Brown – Dijital Kale kitabı nasıldır, özeti ve neler anlatıyor?

Dan Brown – Dijital Kale Nasıl Bir Kitaptır
İsmini özellikle Da Vinci Şifresi adlı kitaptan sonra duymaya başladığımız Dan Brown, yazarlık macerasına ilk olarak Dijital Kale kitabı ile atılmıştır. Aynı zamanda eşinden yardım almadan yazdığı ilk kitap olarak da bilinen Dijital Kale, orijinal adı ile Digital Fortress, dünya üzerinde tüm dijital şifreleri kırmayı başaran bilgisayarın günün birinde gizemli bir şifreyi çözememesi sonrasında yaşanan macera dolu olayları anlatmaktadır.

Şifre uzmanı Susan Fletcher, kırılamayan bu dijital şifrenin arkasında çok daha farklı olayların olduğunu fark eder ve bazı gerçekleri ortaya çıkarır. Artık olay sadece gizemli şifreyi kırmak değildir çünkü ülkesinin geleceği ve kendi hayatı artık Susan’ın ellerindedir.

Kurgusu diğer kitapları gibi bu ilk kitabında da çok iyi tasarlanan kitapta Dan Brown’un acemiliğini gösterebilecek herhangi bir belirtiyi dahi hissetmeyeceğiniz, okuması sürükleyici, elinizden bırakamayacağınız bir kitaptır Dijital Kale. 20’ye yakın dile çevrilerek dünya çapında da büyük bir beğeni toplamıştır.

1998’te yayınlanan kitap hala popülerliğini korumaktadır.


Sponsorlu Bağlantılar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakırköy Sosyete Pazarı – İstanbul
Bakırköy Sosyete Pazarı – İstanbul
Milli Mücadele Döneminde Neler Yaşandı
Milli Mücadele Döneminde Neler Yaşandı
www.backlinktr.biz | 520: Web server is returning an unknown error

Error 520 Ray ID: 4ba05d661f307241 • 2019-03-19 15:09:24 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.