Saç Dökülmesine Muhteşem Çözüm! Karanfilli Karışım

Saç dökülmesi özellikle erkeklerin en büyük kabuslarından biri olsa da aynı problemle artık kadınlar da sık sık karşılaşmaya başladı.

Saç Dökülmesine Muhteşem Çözüm! Karanfilli Karışım
Yiyeceklerin genetiğiyle oynanması sonucu hormonel yapı bozuluyor ve kadınlarda da saç dökülmesi görülebiliyor.

Karanfil ise saç bakımında, saç köklerinin beslenmesinde, saçların koyulaştırılmasında kullanılır. Aynı zamanda saçın doğal parlak ve daha canlı görünmesini de sağlar.

İşte karanfil mucizesi tarifi; Bir bardak kaynar suya 10-15 adet karanfil atarak 10 dakika bekletin. Yapmış olduğunuz karanfil çayını kafa derinize masaj yaparak yedirin. Saç dökülmesinin durduğunu fark edeceksiniz.

Karanfil başka özellikleri ile de kullanılıyor. Özellikle cilt bakımında önemli bir şey olan aknelerin giderilmesinde de karanfili kullanabilirsiniz.

Karanfil Akneleri Giderir: Özellikle karanfil yağının akne tedavisi için çok etkili olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Karanfil yağı, etkilenen bölgeye topikal olarak uygulanır. Genelde el ve yüz kısmına uygulandığında kremlerle inceltilir. Cilde uygulandığında ise karıncalanma hissi verir. Karanfil yağının antibiyotik özelliği ile aknelerin oluşma nedenleri ortadan kalkmış olur.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017 Bekçi Alım İlanları
2017 Bekçi Alım İlanları
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak