Uyurken Karaciğeri Temizleyen Karışımlar

Gece yatmadan önce tüketeceğiniz besinler hem vücudu yeniler hem de karaciğerin temizlenmesini sağlar. İşte yatmadan içebileceğiniz karışımlar.

Uyurken Karaciğeri Temizleyen Karışımlar
Organlarımız kendilerini en çok uyurken yenilerler. Geleneksel Çin tıbbına göre vücut kendini en iyi gece 01.00 – 03.00 arasında yeniler. Karaciğer ve vücudun temizlenmesi için de yatmadan önce doğru besinleri tüketmek son derece önemlidir.

Karaciğerin temizlenme yolu: Papatya çayı

Bu çay, karaciğerin temizlenme yollarını başlatmasına yardımcı olan seskiterpen lakton içeriğinden dolayı hafif acıdır. Papatya da, vücudumuzda sinirsel bir etki yaptığından , sinirleri sakinleştirmek için kullanıldığı anlamına gelir; bu da bizim stres atmamıza ve uykuya dalmamıza yardımcı olur.

Son olarak, bu bitki anti iltihaplanma etkilere sahiptir ve vücuda iltihap normalden daha yüksek seviyelerine neden olabilecek zehirlere karşı vücuda daha fazla yardım eder.

Limon suyu da toksinlerin temizlenmesinde büyük rol oynar

Bu, doktorların hastalara taze limonu suda sıkarak veya limon dilimleyerek ve bir kavanoz suya ekleyerek gün boyunca içmeyi tavsiye ettiği içeceklerden biridir. Limon dilimleri kullanıyorsanız organik limon kullandığınızdan emin olun. Gece limon suyu kanınızdaki toksinleri temizlemeye yardımcı olur.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017 Bekçi Alım İlanları
2017 Bekçi Alım İlanları
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak