Aydın Kız Öğrenci Yurdu

Aydın kız öğrenci yurdu, Aydın'da en uygun, en lüks kız yurdu için doğru adrestesiniz. Yurt hakkında detaylı bilgi ve imkanlar haberimizde.

Aydın Kız Öğrenci Yurdu
Eğitim ve öğretim hayatına üniversite hayatında yaşadıkları şehrin dışında devam etmekte olan öğrenciler için en önemli konu şüphesiz ki konaklamadır. Eğitim hayatının en önemli parçalarından biri ruhsal sakinliği yakalamak ve daha fazla konsantre olabilmek için yaşadığınız yerdir. Bununla birlikte aileler de çocuklarının eğitim hayatlarını tamamlamak için en uygun konaklama ortamını ister iken Aydın’da hizmet vermekte olan Anka Kız Yurdu öğrencilere konforlu, huzurlu ve başarı dolu bir eğitim hayatı geçirmesini sağlayan özellikleri ile hizmet veriyor.

Üniversite hayatına Aydın’da bulunan Adnan Menderes Üniversite’nde devam edecek olan öğrenciler için kaliteli konaklama hizmeti sunmakta olan Anka Kız Yurdu farklı özellikleri ile alternatifleri arasında ilk sırada yer alıyor.

Aydında kız öğrenci yurdu arayanlar için doğru bir seçenek olacak olan Anka Kız Yurdu’nun bazı temel özellikleri ise şu şekilde;

Güvenlik Hizmeti

Kablosuz İnternet

Farklı Kapasitede Odalar

Her Odada Banyo

Her Odada Lavabo

Parmak İzi ile Giriş

Teras

Özellikleridir. Bununla birlikte kız öğrencilerin en çok ihtiyaç duyacakları çamaşır makinesi ve ütü ihtiyaçlarını gidermek için de özel olarak hazırlanan odalarda 8 çamaşır makinesi ve ütü ile olanak sağlanmaktadır.

Aydın kız yurtları arasında yıllardır öğrencilerin en çok tercih ettikleri yer alan Anka Kız Yurdu içerisinde yer alan farklı faaliyet alanları ile sosyal bir öğrenci olmanızı sağlıyor. Bulabileceğiniz pek çok Aydın kız yurtları seçenekleri arasında gerek güvenilirliği, gerek temizliği, gerekse de sağlamış olduğu olanakları ile Anka Kız Yurdu bir adım öne çıkmaktadır. Ailelerin çocuklarını güvenle gönderebilecekleri bir ortama sahip olan Anka Kız Yurdu aynı zamanda uygun fiyatları ile de tercih ediliyor.

Aydında Öğrenci Yurdu Fiyatları

Aydında özel yurt fiyatları seçtiğiniz konum ve yurt özelliklerine göre değişiklik gösterecektir. Üniversite ve merkeze yakın olan yurtlar ile şehir dışında yer alan yurtların arasında fark oluşur iken hem merkeze yakın olan, hem de üniversiteye yakın olan Anka Kız Yurdu, Aydında özel kız yurtları fiyatları konusunda en uygun seçeneklerin başında gelmektedir.

Aydın Merkezdeki Yurtlar

Aydın merkezdeki yurtlar genel olarak pahalı ücretleri ile dikkat çeker iken konumu itibari ile merkezde yer alan ve pek çok yere kolay ulaşım imkanı sunan Anka Kız Yurdu uygun fiyatı ile yurt arama sorununuzu çözüyor ve kaliteli bir ortamda eğitim hayatınız boyunca konaklamanızı sağlıyor.

Aydında Hangi Yurtta Kalmalı?

Eğitim hayatını Adnan Menderes Üniversitesi’nde devam ettirecek olan öğrenciler Aydında hangi yurtta kalmalı sorusunu kendilerine sorarak cevap arar iken hem merkeze yakınlığı, hem alışveriş 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017 Bekçi Alım İlanları
2017 Bekçi Alım İlanları
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak