İçerde Finali Nasıl Bitecek?

İçerde finali nasıl bitecek? İçerde dizisinin final bölümünde neler olacak, ipuçları gelmeye başladı. Sarp ve Mert ölecek mi?

İçerde Finali Nasıl Bitecek?
Bu sezonun flaş dizilerinden biri olan İçerde, hem senaryosu hem de oyuncu kadrosu ile sezona adeta damga vurdu.

Celal Baba’nın ekibine sızan ve daha sonra çeteyi çökertmek, Celal Baba’yı hapise sokmak ve aynı zamanda kardeşi Umut’u bulmak isteyen Sarp artık sona gelmiştir. Henüz annesine söylemese de Umut’u bulmuştur fakat sadece Umut’u bulmak yeterli değildir, aynı zamanda Celal Baba’yı hapse tıkmak da zorundadır.

Dizinin finaline yaklaşıldı

Her pazartesi günü reytinglerde ilk sırayı alan ve tahtını kimseye kaptırmayan İçerde’nin finalinde Sarp ve Mert ölecek mi? Son bölümde Kudret’in de ölmesi sonucu dizinin fanları final bölümünün mutlu sonla bitmesini istediklerini belirtiyorlar.

#İçerdeiçinmutlubirson kampanyası başlatıldı

Dizinin fanları sosyal medyada yukarıdaki hashtagle yeni bir kampanya başlattı. Herkesin finalde Sarp ile Mert’in öleceğini söylemesi sonucu fanlar da en sonunda isyan etti.

Mesut Yar ise dizinin finalinde sadece bir karakterin öleceğini belirtmesi üzerine heyecan giderek arttı. İçerde dizisi 19 Haziran’da yayınlanacak final bölümü ile ekranlara veda edecek.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017 Bekçi Alım İlanları
2017 Bekçi Alım İlanları
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak