Necla ve Güladiye Hapse Mi Girdi?

Müge Anlı Fatma Demir olayında Necla ve Güladiye hapse mi girdi? Savcılık soruşturmasında neler yaşandı?

Necla ve Güladiye Hapse Mi Girdi?
Müge Anlı’nın dün yayınlanan programında yine çok büyük sürprizler yaşandı. Fatma Demir cinayetinin en büyük şüphelilerinden Necla ve Güladiye emniyete çağrıldılar. Emniyette sorgulamanın ardından kontrol gerekçesi ile gözaltına alınan ikilinin polis arabasına binerken verdikleri görüntüler Müge Anlı’da yayınlandı.

Programın muhabiri ise daha sonrasında şüphelilerin gözaltı süresinin doluğunu ve savcılığa sevkedildiklerini bildirdi. Müge Anlı seyircileri ise Necla Demir’in hapse girip girmediği konusunda büyük bir merak yaşadı.

Bir haftadan bu yana Necla Demir’in üzerindeki şüpheler giderek arttı. Her programda çelişkili ifadeler kullanması, “İntihar lafını etmeseydi böyle olmazdı” sözleri Necla Demir’in üzerindeki şüpheleri daha da artırdı. 

Necla’nın Güladiye hakkında bazı söylemlerde bulunması sonucu stüdyoda kavga çıkmış, Güladiye Necla’ya tokat atma eyleminde bulunmuştu. 

Her ikisi de savcılığın ardından serbest bırakıldı

Delillerin yetersiz olması sebebiyle sorgulamanın ardından her ikisi de serbest bırakıldı. Müge Anlı ise olayın ardında duracağını belirtti.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017 Bekçi Alım İlanları
2017 Bekçi Alım İlanları
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak