Müge Anlı’da İnanılmaz Olay Yaşandı

Müge Anlı Şükran Aktaş - Nail Ç. davası ilginç bir şekilde sonuçlandı. Olayı okuyunca sizler de çok şaşıracaksınız.

Müge Anlı’da İnanılmaz Olay Yaşandı
Müge Anlı’nın programında geçtiğimiz günlerde ilginç bir olay yaşandı. Silivri Devlet Hastanesi’nde hayatını kaybeden Şükran Aktaş’ın ölümü değişik izler taşıyordu. Pembe kimlik kartıyla gelmesine rağmen erkek olduğu ortaya çıkmıştı. Durum Adli Tıp’a taşındı.

Filmlerde bile böyle bir olay yaşanmadı

Müge Anlı, filmlerde bile görülmesi zor hikâyenin detaylarını anlattı. Şükran Aktaş; uzun süredir bir erkekle birlikteydi. Bu birliktelikten bir kız çocukları vardı. Gençlik yıllarında hemşirelik yapmıştı. Anlı; ‘Handan’ olarak tanınan Şükran Aktaş kimliği kullanan ve asıl ismi Nail Ç. olan kişinin ölüm nedeni ile birlikte nasıl bu kimliği edindiğini, nasıl çocuk sahibi olduğunu ve yıllarca nasıl hemşirelik yaptığını araştırıyor.

Kumburgaz’da oturan ve bir butik işleten ‘Şükran Aktaş’ kimlikli kişi (60), 8 Mart’ta fenalaşarak Silivri Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı, kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Silivri Devlet Hastanesi’nde ise ‘Bu kişi nasıl pembe kimlikle gelir. Şahıs erkek’ denilerek cenaze Adli Tıp’a götürüldü. Aktaş’ın aslında erkek olduğu ortaya çıktı. Aktaş’ın eşi ve 22 yaşındaki kızı ise duyduklarına inanamadı, şoka girdi.

Gerçek adının Nail Ç. olduğu iddia edilen ‘Şükran Aktaş’ kimlikli şahsın eşi ise “Nasıl olur bu. Kadındı. Benim ondan çocuğum var. Yıllarca Çapa Tıp’ta hemşire olarak çalıştı. Benden hamile kaldığını söylemişti. Bebeğimiz dünyaya geldi” dedi.

Şükran Ataş’ın gerçekte kim olduğu araştırıldı.
İddialara göre gerçek Şükran Aktaş, 10 yıl önce kimliğini kaybeden bir vatandaş. 3 çocuk annesi Şükran Aktaş “Ben kimliğimi kaybettim. Herhalde benim kimliğimi aldı” diyor.

Nail Ç.’nin çevresindekilerde çok şaşırdı 
Nail Ç.’nin ailesi de olanlara inanamıyor. Nail Ç.’nin ağabeyi “Bir gün köye geldi, askere gideceğini söyledi. Evraklarını aldı ve gitti. O günden sonra kendisinden haber alamadık” diye konuştu.

En son 12 yaşlarındayken görülmüş 
Nail Ç.’nin akrabaları “En son 12 yaşında gördük” diyor. Köydekiler ise “Biz ona benzeyen birini gördük ama burada hamile kıyafetleriyle dolaşıyordu” diye konuştu.


müge anlı şükran aktaş müge anlı nail ç
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017 Bekçi Alım İlanları
2017 Bekçi Alım İlanları
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak