Kamu İhale Kurumu Personel Alımı 2017

Kamu İhale Kurumu personel alımları 2017 başvuru şartları ve son başvuru tarihi ile ilgili detaylar haberimizde.

Kamu İhale Kurumu Personel Alımı 2017
Kamu ihale kurumu son yayınlamış olduğu iş ilanı ile birlikte büro görevlisi ve iletişim görevlisi alacağını duyurdu. Başvuru yapacak olan adayların aşağıda yer alan şartları da sağlaması gerekmektedir.

Personel alım ilanına başvuracak adayların;

Avukat, Büro Görevlisi ve İletişim Görevlisi kadrolarına başvuracak adayların (B) grubu kadrolar için 2016 yılında ÖSYM tarafından gerçekleştirilen Kamu Personeli Seçme Sınavlarından, tabloda belirtilen puan türlerinden 80 (seksen) ve üzeri puan almış olmak ve en yüksek puan alan adaydan başlamak üzere yapılan sıralamada, atama yapılacak kadro sayısının 10 (on) katı aday arasına girmiş olmak (son sıradaki aday ile aynı puana sahip olan adaylar da sınava kabul edilecektir.)

Belirtilen öğretim kurumlarının birinden veya bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen, yurt içi ve yurt dışındaki öğretim kurumlarından mezun olmak,

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak gerekir.

Şartları sağlayan adaylar 15 – 26 Mayıs 2017 tarihleri arasında başvurularını ihale.gov.tr adresi üzerinden gerçekleştirebilirler. Sayfada bulunan formu dolduran adaylar sitede yer alan adrese formu gönderebilirler.


kamu ihale kurumu başvuru kamu ihale kurumu başvuru şartları kamu ihale kurumu iş ilanları kamu ihale kurumu eleman alımı kamu ihale kurumu 2017 personel alımı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017 Bekçi Alım İlanları
2017 Bekçi Alım İlanları
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak