Survivor 19 Mayıs Türkiye – Yunanistan Ödül Oyunu Kim Kazandı

Survivor 19 Mayıs Türkiye - Yunanistan ödül oyununu kim kazandı, hangi takım kazandı? 19 Mayıs Survivor oyununda neler oldu.

Survivor 19 Mayıs Türkiye – Yunanistan Ödül Oyunu Kim Kazandı
Survivor 19 Mayıs Türkiye – Yunanistan ödül oyunu büyük bir heyecana sahne olacak. Türk ve Yunan takımları büyük ödül için bir kez daha karşı karşıya geliyor. Dün oynanan oyunu Türkiye kazanmış ve seride durumu 1-0’a getirmişti. Bugün oynanacak oyunla birlikte ödülün sahibi kim olacak net olarak belli olacak.

Dünkü oyunda neler oldu?

Uzun bir parkurda ünlüler ve gönüllüler takımı birleşti ve Yunanistan’a karşı mücadele ettiler. 10-6 kazanan Türkiye takımı seride durumu 1-0 yaptı. Özellikle Furkan ve Serhat’ın etkileyici performansı Yunanistan takımını çok ama çok şaşırttı.

Hızımıza ve atış kabiliyetimize hayran kaldılar

Özellikle oyunun ilk bölümünde Yunanistan takımı neye uğradığını şaşırdı. Bir anda 4-0’lık bir skorun oluşması karşı takımı demoralize etmeye yetti. Parkurdaki hızımız ve atışlardaki bitiriciliğimiz aslında ne kadar profesyonel olduğumuzu da gösterdi.

19 Mayıs ödül oyununda kazanan takım ne ödül kazandı?

Eğer Türkiye kazanırsa tüm ekip Yunanistan'ın Mikonos tatil beldesinde 1 hafta tatil yapacak. Yunan takımı kazanırsa tüm ekip Bodrum'da 1 hafta tatil yapacak. Ayrıca ödül oyununun hemen ardından muhteşem Fedon konseri ve yemekler olacak.

19 Mayıs ödül oyunu neler oldu, kim kazandı?

Duyumlarımıza göre bugünkü oyunu da Türkiye kazanıyor ve 2-0 ile ödülün de sahibi oluyor. Türkiye – Yunanistan Survivor mücadelesi hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017 Bekçi Alım İlanları
2017 Bekçi Alım İlanları
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak