Survivor 14 Mayıs Dokunulmazlığı Kim Kazandı

Survivor 14 Mayıs dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Hangi takım galip geldi, eleme potasına hangi isimler girdi? Konseyde neler oldu, detaylar haberimizde yer alıyor.

Survivor 14 Mayıs Dokunulmazlığı Kim Kazandı
Survivor 14 Mayıs dokunulmazlık oyunu yine büyük bir rekabete sahne oldu. 14 mayıs dokunulmazlığı kim kazandı sorusunun cevabı da yanıt buluyor. Bu haftaki 2. Dokunulmazlık oyunu olması sebebiyle ayrı bir önem taşıyor.

Bugünkü dokunulmazlık oyununu da ünlüler kazandı ve eleme potasına Elif girdi.

Dünkü dokunulmazlık oyununda neler oldu?

Araba ödülünü kaybeden gönüllüler takımında moraller iyice bozuldu. Dünkü dokunulmazlık oyununu da kaybettiler ve konseye gittiler. Konseyde Berna ve Anıl 2 oy alınca ikisi birden eleme potasına girdi. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Gökhan da Volkan’ın ismini söyleyince 3 isim birden eleme potasına girmiş oldu.

Volkan isminin söylenmesinin ardından kılıçları tamamen çekti. Şimdiye kadar birebir tartışmalara çok girmeyen Volkan eleme potasıyla birlikte dişlerini göstermeye başladı.

Ünlüler takımında ise Serhat ile İlhan Mansız’ın arasındaki buz dağları eridi. Barışan eski futbolcular takıma çok daha fazla verim vermeye başladılar.

14 mayıs dokunulmazlık oyunu saat kaçta?

Bugünkü dokunulmazlık oyunu saat 20.00’dan itibaren TV8’de yayınlanacak. Sizce bugünkü dokunulmazlığı kim kazanacak? Yorumlarınızı bekliyoruz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017 Bekçi Alım İlanları
2017 Bekçi Alım İlanları
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak