Survivor 7 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 7 mayıs dokunulmazlık oyununu kim kazandı, konseyde kimin ismi yazıldı, eleme potasına hangi isimler girdi.

Survivor 7 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı
Survivor 7 Mayıs bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşanacak. Dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorusunun cevabı da yanıt bulacak. Dün oynanan dokunulmazlık oyununda yarışmacılar hem havuz etabından geçti ardından da birbirlerine elle penaltı çektiler.

Her iki turu da 6-2’lik skorla kazanan ünlüler takımı dokunulmazlık sembolünün de sahibi oldu.

7 mayıs dokunulmazlık oyununda neler oldu?

İlk turda gönüllüler daha istekli başladı ve skoru 1-0'a getirdi.

İkinci turu ise kolay bir şekilde 6-2'lik skorla ünlüler kazandı ve oyun best of turuna kaldı. Best of turunu kazanan ünlüler takımı dokunulmazlık oyununu da kazanmış oldu.

Hangi isimlerin konseyde isimleri yazıldı?

Yapılan konsey sonucu Tuğçe ismi ağırlıklı olarak yazıldı. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Anıl da Ogeday’ın ismini söyleyerek eleme potasındaki isimi belirlemiş oldu. Böylelikle cumartesi oyunları sonrası Ogeday ve Tuğçe eleme potasına girmiş oldu.

Gönüllüler adasında gruplaşmalar artarak devam ediyor

Tuğçe ve Ogeday ada hayatında giderek yalnızlaşıyor. Ogeday’ın dokunulmazlık oyunu esnasında kurduğu Berna, Anıl, Gökhan bu adadan gidecek sözleri sonrası karşı gruptakiler de atağa geçti. Anıl’ın bu sözler karşısında adasını tamamen ayırması ve Ogeday’ı eleme potasına sokması adadaki dengeleri de değiştirdi.

7 Mayıs dokunulmazlık oyunu kim kazandı, konseyde kimin ismi yazıldı?

7 Mayıs dokunulmazlık oyunu saat 20.00’da TV8’de başlayacak. Almış olduğumuz bilgilere göre bugünkü oyunu da ünlüler takımı kazanıyor ve adadan bir gönüllünün gideceği de kesinleşmiş oluyor.


survivor 7 mayıs eleme
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017 Bekçi Alım İlanları
2017 Bekçi Alım İlanları
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak