Evde Bileklik Yapma Ek İşi

Bileklik yaparak para kazanma imkanı. Evde bileklik yapma ek işi ile haftalık ek gelir elde edin.

Evde Bileklik Yapma Ek İşi
Evde yapılabilecek ek işlerden biri de bileklik yapma ek işidir. Diğer evde ek işlerle karşılaştırıldığında çok daha eğlenceli olan bu işte el becerisi yüksek hanımların sıkılması da çok olası değildir. Örgü, dantel gibi el işlerini rahatlıkla yapan ev hanımlarının hem eğlenerek hem de para kazanması söz konusudur.

Evde bileklik yapma ek işinde firmaların belirlediği modellerin yanı sıra kendi tasarımlarınızı da satarak para kazanmak mümkündür. Firmalar bileklik haline getirilecek özel ipleri hanımlara vermektedir. Genelde deri türevi olan bu ipler hanımlar tarafından çeşitli şekilde düğümlenerek bileklik haline getirilmektedir. Hanımların bu işleri yaparken eğlenmesi de bu düğümleri isteğe bağlı şekilde atmasıyla mümkündür.

Bileklik hazırlamak öncelikle dikkat gerektiren bir iştir. Her şeyden önce bilekliğinizin göze hoş bir tasarımı olması gerekmektedir. Bu işte özellikle erkek bileklik tasarımı çok daha kolaydır. Genelde düz ve sade olan erkek bileklikleri süslemek bayanlarınkine göre çok daha kolaydır. Yapılan bilekliklerden farklı gelir etmek mümkündür. Ayda ortalama 1000 tl gelir etmek bu işle olağandır.

Evde ek işlerden haberdar olmak için öncelikle eve ek iş veren firmalarla doğrudan iletişime geçilmelidir. Bu tür evde yapılabilecek ek işlerin ilanları internette pek bulunmamaktadır. Yapılması gereken bu tür işleri vermesi mümkün firmaları araştırmaktır. Ardından karşılıklı anlaşmayla bu tür işlerden para kazanmak mümkündür. Evde ek iş yapmak isteyenler hanımların ikamet ettikleri şehirlerde imkanları araştırması gerekmektedir.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017 Bekçi Alım İlanları
2017 Bekçi Alım İlanları
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak