Survivor 30 Nisan Elenme Adayları Kim, Konseyde İsmi Çıkanlar

Survivor 30 Nisan dokunulmazlık oyunu, elenme adayları kim oldu, konseyde kimin ismi yazıldı belli oldu. İşte 30 Nisan Survivor tüm detayları.

Survivor 30 Nisan Elenme Adayları Kim, Konseyde İsmi Çıkanlar
Survivor 30 Nisan dokunulmazlık oyunu yine heyecan dolu. Dokunulmazlık oyunu sonrası elenme adayları kim oldu, konseyde ismi yazılan kişi kim ve bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan kişi kimi eleme potasına soktu her şey belli oldu.

Dünkü konsey sonucu eleme potasına Anıl ve Berna girdi. Bugünkü dokunulmazlık oyunu sonrasında yine ünlüler takımı kazanırsa gönüllüler takımından birinin gideceği kesinleşecek.

Dokunulmazlık oyunu öncesi ünlüler takımında son durum

Geçen hafta Pınar’ın adadan ayrılması sonucu ünlüler takımında çok da bir değişiklik olmadı. Pınar’ın takım arkadaşlarıyla arası çok da iyi olmadığı için büyük bir üzüntü yaşanmadı.

Geçen ödül oyununu kazanmaları sonrasında iskender ve kaymaklı Kemalpaşa tatlısı yediler. Bu da bugünkü dokunulmazlık oyunu öncesi enerji verecektir.

Survivor 22 Nisan dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Gönüllüler takımında Gökhan sakatlandı mı?

Verilen fragmanlarda dokunulmazlık oyunu esnasında Gökhan bir anda yere yığılıyor ve sakatlanıyor. Daha sonrasında oyuna devam edebilecek mi yoksa bir süre parkurlardan uzak mı kalacak netleşecek.

Sizce 30 Nisan dokunulmazlık oyunu sonrası hangi takım kazanır ve konseyde kimler eleme potasına girer, yorumlarınızı bekliyoruz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017 Bekçi Alım İlanları
2017 Bekçi Alım İlanları
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak