Dilara Gönder kimdir, biyografi

Dilara Gönder kimdir, biyografi
Dilara Gönder Biyografi Kimdir? Aslında kendisini daha çok NTVSpor'dan tanıdığımız Dilara Gönder 17 Haziran 1983 tarihinde Almanya'nın Herrenberg kentinde dünyaya gelmiştir. İkizler burcu olan bu güzel sunucu İstanbul Yeditepe Üniversitesi iletişim fakültesinden mezun oldu. Almanya'da doğup büyüdüğü için ana dil seviyesinde Almanca bilmektedir. Ayrıca İngilizcesi'de iyi olan Dilara Gönder kariyerine ilk olarak Fenerbahçe TV'de başladı.

Ardından Lig TV'ye transfer oldu. En son olarak NTVSpor'da sunuculuk yaptıktan sonra NTV'de kendisine ait olan "Zor İşler" adlı bir programa başladı.  

Ne Diyosuun dizisinde Cansu Kimdir? Cansu dizide daha çok ani kararlar veren aslında bundan pişman olan fakat elinden hiçbir şey gelmeyen yalnız bir kadını oynuyor. Kariyerinin en üst düzeyinde olan Cansu bir gün eski sevgilisi Ali Kemal'i arar ve hayatı tekrardan bir anda değişiverir. Çünkü artık sevgilisine umut vermiştir. Tekrar arkadaş gibi görüşmeye başlasalar da bu durum zaman ilerledikçe değişecek ve eski sevgililer tekrar bir araya gelecektir.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017 Bekçi Alım İlanları
2017 Bekçi Alım İlanları
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak