İçerde Melek Ölecek Mi?

İçerde Melek ölecek mi? Sarp ile Mert'in kardeş olduğu ortaya çıkacak mı? Melek vuruldu, eğer ölürse neler olur?

İçerde Melek Ölecek Mi?
İçerde dizisinde Melek vurulunca herkes diziden ayrılıyor mu, Melek ölecek mi sorularını sormaya başladı. Dizinin şu anda en önemli rollerinden biri olması ve büyük bir sırrı biliyor olması seyirciyi de büyük bir heyecanın içerisine soktu.

Melek ölürse neler olur?

Coşkun’u sıkıştıran Melek tüm gerçekleri ondan öğrenmiş ve Sarp ile Mert’in kardeş olduğunu biliyordur. Tüm gerçekleri Sarp’a anlatmaya giderken parkta Kudret’in adamları Sarp’ı vurmak için bekliyordur. Tam Sarp vurulacakken Melek onları görmüş ve kendisini siper etti. Böylelikle Sarp vurulmak istenirken Melek vurulmuştur.

Göğsünden iki kurşunla vurulan Melek parkta yere yığıldı hemen yanına Mert de gelse de gözleri kapandı.

Aldığımız bilgilere göre Melek ölüyor ve diziden ayrılıyor. Dolayısıyla Mert ile Sarp'ın sırrı yine ortaya çıkmıyor. İşler sadece Coşkun'a kaldı. Melek'in ölümü Celal Baba'yı derinden sarsacak.

Melek ölmezse neler olur?

Öncelikle Melek ölmezse Sarp en yakın zamanda kardeşinin aslında Mert olduğunu öğrenecektir. Bu durumda Sarp ve Mert bir olur ve Celal babanın sonu olur. Dizinin bir sezon olduğunu düşünürsek artık büyük sırrın çok yakın bir zaman içerisinde ortaya çıkacağı aşikardır.

Eğer Melek ölür ve diziden ayrılırsa işler daha da uzayacaktır. Çünkü bu sır artık sadece Coşkun’da saklı kalır ve kardeşlerin birbirine ulaşması çok daha zorlu olur.

Haberedavet.com yorumu: Bizce Melek yeni bölümle birlikte hastaneye kaldırılacak ve ölmeyecek. Fakat gözlerini hemen açamayabilir bu yüzden birkaç hafta daha sırrın ortaya çıkması için bekleyebiliriz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017 Bekçi Alım İlanları
2017 Bekçi Alım İlanları
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak